Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Silent Storm - poradnik do gry

Silent Storm - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Alianci] Baza organizacji | Silent Storm poradnik Silent Storm

Wytyczne:

  • Zapobiegnij wystrzeleniu broni orbitalnej [1]
Ostatnia misja, co samo w sobie oznacza, że nie może był łatwa - [Alianci] Baza organizacji | Silent Storm - Silent Storm - poradnik do gry

Ostatnia misja, co samo w sobie oznacza, że nie może był łatwa. I rzeczywiście - jeśli nie przyłożyłeś się w trakcie gry i Twój oddział daleki jest od dobrze wyszkolonego, to możesz mieć problemy z pokonaniem Heleny Hellsten. Ta, pełniąca tu rolę tzw. bossa, lata w swoim panzerkleinie wokół broni orbitalnej i zaciekle Cię ostrzeliwuje. Jako że znajdujesz się w dość wąskim, wielopiętrowym szybie, możesz mieć problemy nie tyle z trafieniem jej, co... zauważeniem. Ukrywa się bowiem bardzo sprawnie i chcąc nie chcąc musisz rozdzielić swoją drużynę, by w końcu ją znaleźć.

Panzerklein Heleny Hellsten nie dość, że potrafi latać, to jeszcze strzela nad wyraz celnie i mocno. Dodatkowym utrudnieniem są porozrzucani tu i ówdzie wrodzy żołnierze, którzy będą utrudniać Ci życie tak bardzo, jak tylko potrafią. Nie przejmuj się, jeśli Twoi ludzie zginą, ale będziesz bliski pokonania jej - oddział nie będzie Ci już potrzebny, musi przeżyć tylko główny bohater. To on, po wykończeniu latającego panzerkleina, stanie sam do walki.

Wróg, choć bardzo wytrzymały, jest do pokonania.