Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Silent Storm - poradnik do gry

Silent Storm - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Alianci] (Hanower) Sztab generała Bauera | Silent Storm poradnik Silent Storm

Wytyczne:

  • Znajdź przydatne informacje wywiadowcze [1]
Zaczynasz (1 ) ukryty za ścianą budynku - [Alianci] (Hanower) Sztab generała Bauera | Silent Storm - Silent Storm - poradnik do gry

Zaczynasz (1 ) ukryty za ścianą budynku. Choć może się wydawać, że nic Ci nie grozi, nie ruszaj się stąd. Już za moment pojawi się w okolicy mnóstwo wrogich żołnierzy połączonych w kilka grup, które krążyć będą między kilkoma punktami (zaznaczonymi na mapie cyfrą 3 ). Możesz oczywiście zaatakować frontalnie i stanąć do otwartej walki, ale nie masz w takim starciu zbyt wielkich szans. Nieprzyjaciele są dobrze uzbrojeni, w miarę zorganizowani i, co najważniejsze, mają zdecydowaną przewagę liczebną. Lepiej będzie poczekać w ukryciu - możesz schować się pobliskim domu (2 ) - i stąd ściągać kolejnych nadchodzących wrogów. Kiedy w okolicy zrobi się w miarę cicho, z pomocą zwiadowcy odkryj pozycje tych, którzy nie zdążyli jeszcze Cię zauważyć, i wykończ ich. Dopiero wtedy możesz ruszać dalej (4 ), by dotrzeć w ten sposób do posiadłości (5 ).

Przed posiadłością natkniesz się na kilku kolejnych Niemców, wielu czeka na Ciebie w sztabie - [Alianci] (Hanower) Sztab generała Bauera | Silent Storm - Silent Storm - poradnik do gry

Przed posiadłością natkniesz się na kilku kolejnych Niemców, wielu czeka na Ciebie w sztabie. Nie będę pisał o tym, jak sobie z nimi poradzić, bo sprawa jest wyjątkowo prosta - musisz stopniowo przechodzić z pokoju do pokoju i eliminować wszystkich wrogów, których napotkasz na swojej drodze. Brzmi to prosto i w rzeczywistości nie jest wcale dużo trudniej. Jeśli ukończyłeś wcześniej kilka misji - a na pewno ukończyłeś, bo inaczej nie znalazłbyś się w tym miejscu - poradzisz sobie bez większych problemów.

Kłopoty zaczną się dopiero wówczas, gdy wykończysz już wszystkich wrogów i rozpoczniesz poszukiwania dokumentów [1], na które do tej pory jeszcze się nie natknąłeś. Całkiem możliwe, że znajdziesz je gdzieś po drodze i będziesz mógł opuścić teren sztabu. Równie prawdopodobne jest jednak, że zwiedzisz dokładnie całą posiadłość, a dokumentów jak nie było, tak nie ma. Rzecz w tym, że podczas każdego rozpoczęcia tej misji lądują one w innym miejscu. Może się więc zdarzyć tak, że utkną gdzieś i jedynym wyjściem, by doń dotrzeć, będzie zniszczenie części budynku. Rzucaj więc granatami, rozglądaj się dokładnie i przeszukaj każde miejsce, a w końcu znajdziesz dokumenty... Albo rozpocznij misję od początku i miej nadzieję, że tym razem wylądują po prostu na jakimś stole czy biurku.