Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Silent Storm - poradnik do gry

Silent Storm - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Alianci] (Południowa Anglia) Angielskie laboratorium | Silent Storm poradnik Silent Storm

Wytyczne:

  • Uzyskaj informacje od Dr Philipa Comptona [1]
1 - [Alianci] (Południowa Anglia) Angielskie laboratorium | Silent Storm - Silent Storm - poradnik do gry
Początkowo wszystko wygląda dobrze, bowiem naukowiec, z którym musisz porozmawiać, oczekuje Cię w budynku - [Alianci] (Południowa Anglia) Angielskie laboratorium | Silent Storm - Silent Storm - poradnik do gry

Początkowo wszystko wygląda dobrze, bowiem naukowiec, z którym musisz porozmawiać, oczekuje Cię w budynku. Dziwi tylko obecność na piętrze renegata (2 ). Kiedy tylko wejdziesz do laboratorium (3 ), dowiesz się, że zostało zaatakowane i nie pozostaje Ci nic innego, jak pomóc brytyjskim żołnierzom w obronie. Co ciekawe, to faktycznie jedna z niewielu misji, w których można wyraźnie odczuć obecność sojuszników. Od strony lasu (4 ) nadejdzie już na przykład za chwilę grupa wrogów, ale strażnicy (5 ) powinni dać sobie z nimi radę. A jeśli im się nie uda, przy stacjonarnym karabinie maszynowym czuwa kolejny Brytyjczyk (6 ).

Póki co trzeba zająć się oczyszczeniem budynku. Wykończ wszystkich znajdujących się na parterze nieprzyjaciół, ale nie otwieraj drzwi (7 ) prowadzących do wschodniego skrzydła domu. Zamiast tego wyeliminuj tych wrogów, którzy będą starali dostać się do środka przez dziurę w ścianie (9 ). W pewnym momencie usłyszysz eksplozję - któryś z przeciwników nierozważnie otworzył drzwi (7 ) i nadział się na zamontowaną weń pułapkę. Wykończ go, jeśli przeżył wybuch, a następnie pozbądź się tych, którzy nadchodzili za nim (kilku znajdziesz w piwnicy).

Teraz czas oczyścić z nieprzyjaciół piętro, ale miej na oku cały dom, bowiem wrogowie w każdej chwili mogą próbować uciec z naukowcem, a tego byśmy nie chcieli - [Alianci] (Południowa Anglia) Angielskie laboratorium | Silent Storm - Silent Storm - poradnik do gry

Teraz czas oczyścić z nieprzyjaciół piętro, ale miej na oku cały dom, bowiem wrogowie w każdej chwili mogą próbować uciec z naukowcem, a tego byśmy nie chcieli. Wespnij się po schodach (8 ) na górę, zabij wszystkich kręcących się tu przeciwników (nie powinno ich być zbyt wielu) i wracaj na dół. Brytyjscy żołnierze najpewniej ciągle walczą na zewnątrz, więc dobrze byłoby im pomóc. Walka na pewno trwa ciągle w okolicach bramy (5 ), ale możliwe jest, że będziesz zmuszony wspierać swoich sprzymierzeńców także na tyłach budynku (10 ). Kiedy wszyscy nieprzyjaciele zginą, misja zostanie przerwana, a po rozmowie z naukowcem [1] będziesz mógł opuścić teren laboratorium.