Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Silent Storm - poradnik do gry

Silent Storm - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Alianci] (Szwajcaria) Misje losowe | Silent Storm poradnik Silent Storm

Choć o misjach losowych pisać nie miałem, to o tych ukazujących się w Szwajcarii wspomnieć po prostu trzeba. Ujawniają się bowiem stosunkowo rzadko, ale kiedy już się na nie natkniesz - nie uciekaj. Jeśli czujesz się na siłach (czyli jesteś wystarczająco dobrze uzbrojony, np. masz panzerkleiny) zabierz się za nie, bo warto.

Miejsce lądowania UFO

Misja pojawia się głównie na zachodzie mapy Szwajcarii. Jest to, jak można domyślić się z tytułu (mojego, bo oficjalnego nie ma), miejsce lądowania UFO. Statek kosmiczny chroniony jest przez kilka silnych panzerkleinów, ale wcale nie musisz z nimi walczyć. Jeżeli dysponujesz dobrze wyszkolonym zwiadowcą, możesz niezauważony dotrzeć na drugi koniec mapy, tuż za UFO. Znajdziesz tam prototyp 8M1, rewelacyjną broń, która sprawdza się nawet przeciwko panzerkleinom.

Zaatakowana posiadłość

Tytuł (jak w przypadku lądowania UFO - też mój) wskazuje, że głównym elementem misji jest zaatakowana posiadłość. I tak jest w istocie, bowiem przybyłeś akurat w momencie, gdy spore siły wroga przebiły się przez mur i zabierają do walki. Po powstrzymaniu ich (nie powinno to być trudne, jeśli masz panzerkleiny) odwiedź posiadłość i zabierz zeń karabin Sea Devil. To kolejna, po prototypie 8M1, świetna broń, która na pewno Ci się przyda. Dodatkową amunicję znajdziesz w budynku sąsiadującym z posiadłością.