Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ustawienia przedmeczowe | Pro Evolution Soccer 4 poradnik Pro Evolution Soccer 4

Ustawienia gry

Jest to menu przedmeczowe zawierające generalne ustawienia dotyczące rozgrywki, nie dotyczące natomiast ustawień zespołu - Ustawienia przedmeczowe | Pro Evolution Soccer 4 - Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Jest to menu przedmeczowe zawierające generalne ustawienia dotyczące rozgrywki, nie dotyczące natomiast ustawień zespołu. Można tutaj ustawić kilka ciekawych opcji, zacznijmy jednak od początku:

Match time - ustawiamy czas meczu. Mamy tutaj pełną swobodę wyboru, najlepiej gra się jednak mecze po 5, 10 minut.

Difficulty - poziom trudności, skala niemal szkolna - od jednej do pięciu gwiazdek. Pojedynki z komputerem radzę zacząć co najmniej do trójki.

Condition: Home/Away - ustawienia w jakiej formie znajdą się zawodnicy obu zespołów. Najlepiej ustalić aby była ona losowa. Możemy też ustalić stały poziom dyspozycji fizycznej obu drużyn na jednym z kilku poziomów.

Injuries - kontuzje. Możemy wybrać, czy zawodnicy podczas meczu będą odnosić urazy.

Max no. of substitutions - ustalamy maksymalną ilość zmian w składzie podczas spotkania. Domyślnie można wykonać trzy zmiany.

Match type: EX. - opcja ta pozwala ustalić, jak będzie przebiegać gra po dziewięćdziesięciu minutach gry. Dostępne opcje to: od razu rzuty karne, złoty lub srebrny gol czy po prostu zakończenie spotkania.

Time - pora dnia, podczas której rozgrywane będzie spotkanie. Dzień, noc - do wyboru, do koloru. Nie zauważyłem jakiegokolwiek wpływu zmiany pory dnia na wrażenia płynące z gry.

Season - tutaj możemy ustalić, o jakiej porze roku będzie rozgrywany mecz.

Weather - aura do wyboru. Ma ona dość duży wpływ na przebieg rozgrywki, np. podczas deszczu gra się dość ciężko.

Stadium - ustalamy tutaj, na jakim stadionie będziemy walczyć. KONAMI przygotowało ich sporo do wyboru, tak więc nikt nie powinien czuć się rozczarowany.

Stadium effects - możemy wyłączyć efekty wydawane przez stadion, a właściwie przez kibiców. Opcja do zmiany w zależności od upodobań.

Ustawienia przedmeczowe zespołu

Jest to menu, w którym spędzam przed meczem wiele czasu - Ustawienia przedmeczowe | Pro Evolution Soccer 4 - Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Jest to menu, w którym spędzam przed meczem wiele czasu. Praktycznie zawsze warto tu wejść, aby wprowadzić jakieś zmiany.