Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Coral Island: Długość gry Coral Island poradnik, porady

Poniższa strona poradnika dla początkujących do Coral Island porusza zagadnienie długości gry. Dowiedzcie się ile zabawy Was czeka.

Ostatnia aktualizacja: 13 października 2022

Na poniższej stronie poradnika dla początkujących do Coral Island znajdziecie informacje dotyczące długości gry Coral Island. Powiemy ile godzin zabawy czeka Was z tym tytułem.

Ta strona poradnika została napisana na podstawie wersji gry we wczesnym dostępie. Jest aktualna na dzień 12 października 2022 r.

Na wstępie warto podkreślić, że w momencie startu wczesnego dostępu gry Coral Island jedynie początek fabuły został ukończony - Coral Island: Długość gry - Coral Island - poradnik do gry

Na wstępie warto podkreślić, że w momencie startu wczesnego dostępu gry Coral Island jedynie początek fabuły został ukończony. Podobnie sytuacja się przedstawia z relacjami z mieszkańcami wioski. Oznacza to, że grze jeszcze brakuje sporo do stanu finalnego. Jednak już w tej formie będziecie mogli się bawić kilkanaście godzin. Wraz z premierą pełnej wersji z pewnością się to wydłuży do kilkudziesięciu.