Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Coral Island: Żółwie (Turtles) i nurkowanie Coral Island poradnik, porady

Na tej stronie poradnika dla początkujących do Coral Island opowiemy o Żółwiach. Prędzej czy później każdy gracz się na nie natknie. Zablokują one Wam drogę pod wodą i uniemożliwią nurkowanie oraz uruchomienie Solar orbs.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

Ta strona poradnika do Coral Island poruszy kwestię żółwi. Te sympatyczne stworzenia prędzej czy później spotkacie pod wodą. Zablokują Wam prowadzenie podwodnej eksploracji i dalszego nurkowania. W efekcie nie będziecie mogli uruchomić Solar orbs.

Solar orbs i nurkowanie

Wraz z fabularnym postępem odezwie się do Was Ling - Coral Island: Żółwie (Turtles) i nurkowanie - Coral Island - poradnik do gry

Wraz z fabularnym postępem odezwie się do Was Ling. Będziecie musieli się z nią spotkać na molo. Udajcie się tam. Zostaniecie poproszeni o zejście pod wodę i aktywację dziwnej maszynerii (Solar orbs). Od tej chwili będziecie mogli w tym miejscu nurkować.

Pod powierzchnią wody musicie oczyścić dno ze śmieci, aby odkryć specjalne nadajniki - Coral Island: Żółwie (Turtles) i nurkowanie - Coral Island - poradnik do gry

Pod powierzchnią wody musicie oczyścić dno ze śmieci, aby odkryć specjalne "nadajniki". Wyglądają one jak niewielkie żółto-szare stożki. Musicie uważać, gdyż w ferworze pracy możecie je w pierwszej chwili przeoczyć. Jeżeli wejdziecie z nimi w interakcję, to uruchomią maszyny zwane Solar orbs.

Wyślą one strumień energii - Coral Island: Żółwie (Turtles) i nurkowanie - Coral Island - poradnik do gry

Wyślą one strumień energii. Musicie oczyścić ze śmieci jego drogę. To uruchomi maszynę, która usunie ropę z okolicy.

Żółwie

Jednak podczas tego zadania prędzej czy później napotkacie żółwie - Coral Island: Żółwie (Turtles) i nurkowanie - Coral Island - poradnik do gry

Jednak podczas tego zadania prędzej czy później napotkacie żółwie. Te przyjazne istoty zablokują Wam drogę. Za usunięcie się będą chcieć od Was różnych rzeczy. Zawsze będą to jakieś produkty z Waszej farmy - rośliny (np. ogórek) lub produkty odzwierzęce (przykładowo mleko). To czego chce dane stworzenie poznacie po obrazku unoszącym się nad jego ciałem.

Należy jednak zwrócić uwagę na to, że nigdy nie poproszą o coś zwykłej jakości - żółwie zawsze chcą minimum "brązowych gwiazdek". Pamiętajcie, że jakość roślin zwiększycie dzięki nawozowi, a zwierzęta musicie regularnie karmić i głaskać.