Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Coral Island: Jak szybko zwiększyć rangę miasta (town rank)? Coral Island poradnik, porady

Ta strona poradnika dla początkujących do Coral Island poruszy temat rangi miasta – powiemy czym ona jest i jak ją zwiększyć.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

Na tej stronie poradnika dla początkujących omówimy rangę miasta. Powiemy również jak ją szybko zwiększyć. To bardzo Ważna statystyka, dlatego Warto o nią dbać.

Czym jest ranga miasta (town rank)

Ranga miasta to ocena, która jest przyznawana Waszej miejscowości - Coral Island: Jak szybko zwiększyć rangę miasta (town rank)? - Coral Island - poradnik do gry

Ranga miasta to ocena, która jest przyznawana Waszej miejscowości. Starlet town (to tu toczy się gra) zaczyna od najniższej - F. Maksymalnie można osiągnąć nawet SS. Do tego jest jednak długa droga. Obecną rangę możecie sprawdzić na tablicy w Community Center.

Dlaczego warto zwiększać rangę miasta?

Awans rangi powoduje polepszenie się asortymentu w sklepach. Będziecie mogli nabyć nowe nasiona, ubrania, a nawet budynki. Jeżeli chcecie rozwijać swoją farmę i kontynuować fabułę gry, to musicie zadbać o tę statystykę.

Jak szybko zwiększyć rangę miasta?

Rangę miasta można zwiększać na kilka sposobów:

  1. Nurkowanie - musicie aktywować Solar orbs, opowiedzieliśmy o tym na stronie Żółwie i nurkowanie;
  2. Muzeum - w Coral Island istnieje muzeum, które odblokuje się po kilku growych dniach. Możecie tam przekazywać różne artefakty i owady;
  3. Ofiary (Offerings) - w pewnym momencie gry odezwie się do Was dziwny głos, w efekcie kilku wydarzeń spotkacie się z boginią; ona da Wam możliwość składania jej ofiar z różnych roślin, aby odzyskała swoje siły.