Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Coral Island: Prezenty - jak dać? Coral Island poradnik, porady

Poniższa strona poradnika dla początkujących do Coral Island odpowie na pytanie jak w grze dać prezenty innym postaciom. Jest to konieczne jeżeli chcecie się z nimi poznać lepiej.

Ostatnia aktualizacja: 13 października 2022

Ta strona poradnika dla początkujących do Coral Island poruszy kwestię dawania prezentów. Jeżeli chcecie zaprzyjaźnić się z mieszkańcami wyspy, a może i wejść z kimś w związek, to prezenty będą konieczne.

Ta strona poradnika została napisana na podstawie wersji gry we wczesnym dostępie. Jest aktualna na dzień 12 października 2022 r.

W pierwszej kolejności musicie wyekwipować prezent do podręcznego paska dostępu i go wybrać - Coral Island: Prezenty - jak dać? - Coral Island - poradnik do gry

W pierwszej kolejności musicie wyekwipować prezent do podręcznego paska dostępu i go wybrać. Następnie najeżdżacie kursorem na osobę, której chcecie go wręczyć i "użyjcie" go (prawy przycisk myszy). W dalszej kolejności akceptujecie wybór i słuchacie reakcji danej postaci.

W zakładce People (domyślnie skrót H) możecie wybrać interesującą Was osobę - Coral Island: Prezenty - jak dać? - Coral Island - poradnik do gry

W zakładce People (domyślnie skrót H) możecie wybrać interesującą Was osobę. Pozwoli Wam to zobaczyć jakie do tej pory prezenty jej daliście i co ona o nich sądziła - czy jej się podobały, czy nie. Nie wszystkie przedmioty mogą posłużyć jako podarunki.