Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Return to Monkey Island - poradnik do gry

Return to Monkey Island - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Return to Monkey Island: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% osiągnięć Return to Monkey Island poradnik, solucja

Nasz poradnik do Return to Monkey Island informuje ile czasu zajmuje przejście gry – podaliśmy osobne wartości dla skończenia fabuły ze wsparciem lub bez pomocy poradnika, a także czas potrzebny do odblokowania wszystkich osiągnięć.

Ostatnia aktualizacja: 27 września 2022

Return to Monkey Island to produkcja, z którą równie dobrze możecie spędzić kilka lub kilkanaście-kilkadziesiąt godzin. Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje o długości gry - wyjaśniamy jak długa jest główna fabuła, jak bardzo może skrócić grę używanie solucji oraz jak czas rozgrywki może wydłużyć plan zdobycia 100% achievementów.

1 - Return to Monkey Island: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% osiągnięć - Return to Monkey Island - poradnik do gry
  1. Ukończenie gry Return to Monkey Island na poziomie trudności Hard, bez korzystania z opisu przejścia i podpowiedzi może Wam zająć około 10-15 godzin. Na taki wynik składa się przede wszystkim to, że w grze jest sporo zagadek, które nie posiadają oczywistych rozwiązań. Możecie w wielu miejscach zaciąć się i zastanawiać się dłużej nad rozwiązaniami łamigłówek. Jest to możliwe szczególnie w rozdziałach 1 oraz 4, które oferują większą swobodę eksploracji.
  2. Przejście gry Return to Monkey Island pomagając sobie solucją lub wbudowanymi wskazówkami może Wam zająć około 3-6 godzin. Na ostateczny czas rozgrywki wpływa to jak często będziecie korzystali z podpowiedzi oraz ile czasu poświęcicie na opcjonalną eksplorację i rozmowy.
  3. Chęć zdobycia 100% osiągnięć w Return to Monkey Island może wydłużyć rozgrywkę o kilka-kilkanaście godzin. W grze jest sporo achievmentów, które można przegapić oraz takich, których wymagają wykonywania specyficznych czynności w określonych momentach gry. Przy zwykłym przejściu gry zdobędziecie prawdopodobnie około 1/3 trofeów.