Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Regiments - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Regiments - poradnik do gry

Regiments - poradnik do gry

Bardzo zimna wojna Regiments poradnik to najlepsze porady na start, do walki, prowadzenia bitew, operacji, potyczek, rozbudowy oddziałów, wsparcia taktycznego. Omawiamy statystyki oddziałów, typy jednostek, tryby gry, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 22 listopada 2022

Poniższy poradnik do gry Regiments to zbiór porad i wskazówek, dzięki którym skuteczniej poprowadzicie swoje oddziały w bitwach osadzonych w czasach zimnej wojny. W niniejszej publikacji znajdziecie opisy rodzajów jednostek z podpowiedziami odnośnie ich skutecznego wykorzystania oraz statystyki oddziałów. Wyszczególniamy tryby gry, a także podpowiadamy, jak rozpocząć swoją przygodę z Regiments. Nie zabrakło także informacji odnośnie aspektów technicznych tytułu, takich jak wymagania sprzętowe i sterowanie.

Regiments: Zawartość poradnika

Poradnik rozpoczynamy działem z podstawami rozgrywki, gdzie znajdziecie zarówno opisy mechanik obecnych w grze, jak i praktyczne porady na start, które pomogą Wam podczas prowadzenia starć. Znajdziecie tutaj również listę typów jednostek wraz ze wskazówkami, jak skutecznie z nich korzystać. Na stronie Potyczki (Skirmish) dowiecie się, jak działa ten tryb rozgrywki.

W dziale FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, między innymi jak zmienić prędkość gry

Poradnik kończymy działem aneks, w którym znajdziecie wszystkie informacje na temat technicznych aspektów Regiments. Opisujemy sterowanie, ułatwienia dostępu, a także wyszczególniamy wersje językowe, w jakich dostępna jest gra, a także minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe.

Regiments: Szybkie porady na start

 1. Opanujcie skróty klawiaturowe - szybkie podejmowanie decyzji w Regiments jest bardzo istotne, dlatego warto jak najlepiej opanować skróty klawiaturowe. Wprawdzie wszystkie komendy dla jednostek są dostępne z poziomu interfejsu gry, jednak klikanie w pojedyncze okna może okazać się niepotrzebną stratą czasu.
 2. Ukończcie samouczki - w Regiments dostępne są 3 tutoriale, które uruchomicie z poziomu menu głównego. Przed przystąpieniem do właściwej rozgrywki, warto się z nimi zapoznać, gdyż opisują podstawy mechanik w grze i przygotują Was na nowe wyzwania. Pamiętajcie jednak, że samouczki poruszają jedynie podstawowe zagadnienia.
 3. Korzystajcie z narzędzia linii wzroku - opcja Line of Sight Tool jest bardzo przydatna, gdyż dzięki niej możecie dowiedzieć się, jakie pole widzenia ma dany oddział oraz z jakiej odległości będzie w stanie atakować. Pomoże Wam to zaplanować działania i rozstawić odpowiednio jednostki w taki sposób, by rozpocząć ostrzał jako pierwsi. Narzędzie uruchomicie najszybciej za pomocą skrótu klawiaturowego C.
 4. Korzystajcie z jednostek zwiadowczych - przed wysłaniem oddziałów bojowych, zawsze warto rozeznać się w terenie, aby poznać pozycje wroga. Zrobicie to za pomocą jednostek zwiadowczych, które odkryją położenie przeciwników. Pamiętajcie, aby włączyć komendę wstrzymania ognia (Hold Fire), dzięki czemu zwiększycie swoją szansę na pozostanie w ukryciu.
 5. Używajcie wsparcia taktycznego (Tactical Support) - podczas gry będziecie generować punkty wsparcia taktycznego, które spożytkujecie na wezwanie specjalnej pomocy w postaci nalotów lotniczych, napalmu czy zasłon dymnych. Kontrolujcie na bieżąco liczbę dostępnych punktów i korzystajcie z tej funkcji, gdy tylko nadarzy się okazja.

Więcej porad znajdziecie na osobnej stronie: Porady na start.

Regiments: Podstawy

W tej części poradnika opisaliśmy podstawowe mechanizmy w Regiments. Poznacie rodzaje oddziałów, czym się charakteryzują oraz jakie tryby gry znajdują się w produkcji.

 1. Statystyki oddziałów - na tej stronie znajdziecie informacje o statystykach, jakimi charakteryzują się oddziały oraz na co wpływają punkty doświadczenia.
 2. Rodzaje oddziałów - tutaj znajdziecie listę wszystkich typów oddziałów wraz z ich oznaczeniami.
 3. Potyczka (Skirmish) - tutaj zawarliśmy informacje, jak rozpocząć Potyczkę oraz jakie opcje i tryby gry są dostępne.

Regiments: FAQ

W tej części poradnika znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, między innymi jak zmienić prędkość gry oraz jak skutecznie wykorzystać wsparcie taktyczne.

 1. Prędkość gry - jak zmienić? - tutaj dowiecie się jak przyspieszyć, spowolnić albo zatrzymać rozgrywkę.

Regiments: Minimalne wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 7 64-bit
 2. Procesor: Quad Core Intel / AMD CPU
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050
 5. Wymagane miejsce na dysku: 15 GB

Więcej informacji na temat minimalnych i zalecanych wymagań sprzętowych znajdziecie na stronie Wymagania sprzętowe.

Regiments: Spolszczenie, polska wersja językowa

Regiments oferuje polską wersję językową w formie napisów. Pełną listę dostępnych języków znajdziecie na stronie poradnika Polska wersja językowa.

Autor Poradnika

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Od najmłodszych lat fascynował się zarówno grami wideo, jak i pisaniem na ich temat. Przed dołączeniem do grona współpracowników GRYOnline.pl, publikował swoje teksty na mniejszych i większych stronach branżowych. Przyłączył się do zespołu w 2022 roku i planuje zostać jak najdłużej. Od czasu do czasu udziela się także w innych działach serwisu. Prywatnie pasjonat terrarystyki i zwierząt wszelakich - głównie gadów i płazów. W wolnych chwilach grywa na klawiszach i chciałby kiedyś zostać autorem soundtracków do gier. Lubi wspominki i często wraca do produkcji, na których się wychowywał.

więcej


Informacje o Regiments - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 6 września 2022

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.