Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kangurek Kao - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Kangurek Kao - poradnik do gry

Kangurek Kao - poradnik do gry

Uderzenie nostalgii Kangurek Kao poradnik to najlepsze porady na start, do zdobywania żyć, umiejętności specjalnych, cienia Kao. Opisujemy wszystkie mechaniki, zdobywanie i pilnowanie serc, wymagania sprzętowe, sterowanie i długość gry.

Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2022

Poradnik do gry Kangurek Kao zawiera szczegółowy opis wszystkich ważnych mechanik oraz odpowiedzi na wiele ważnych pytań, które pojawiają się podczas gry. Dowiecie się z niego jak zdobywać życia, jak zwiększyć ilość serc oraz jak używać specjalnych umiejętności.

W naszym poradniku znajdziecie listę porad, która ułatwi Wam pierwsze godziny rozgrywki. Dodatkowo opisaliśmy wymagania sprzętowe, sterowanie oraz odpowiedzieliśmy na pytanie dotyczące długości gry.

Kangurek Kao: Szybkie porady na start

 1. Pilnujcie swoich serc - w lewym górnym rogu ekranu pokazana jest ilość serc, która określa życie bohatera. Jeśli je stracicie, postać zginie, a ilość punktów życia na plansze jest ograniczona.
 2. Zwiększajcie ilość serc - w grze znajdziecie fragmenty serc. Po zdobyciu 4 z nich zdobędziecie nowe serce, które będzie dostępne na każdej kolejnej planszy. W odróżnieniu od ilości żyć, nie możecie tego miejsca na serce stracić.
 3. Pilnujcie cienia Kao - gdy postać skacze ciężko określić gdzie wyląduje. Jedynie jej niewielki cień może pomóc Wam określić miejsce, w którym znajdzie się skaczący bohater.
 4. Wykorzystujcie umiejętności specjalne - w trakcie fabuły zdobędziecie różne umiejętności, których przyjdzie Wam używać w różnych momentach gry. Warto zwrócić uwagę na to, że te umiejętności nie są stale aktywne, a pojawiają się w konkretnych momentach, np. gdy pojawią się fioletowe kryształy na mapie.

Więcej porad na start znajdziecie na osobnej stronie: Porady na start.

Kangurek Kao: Podstawy

 1. Umiejętności specjalne - ta strona poradnika zawiera opis wszystkich specjalnych umiejętności, takich jak zamrażanie, podpalanie czy przesuwanie obiektów na odległość.
 2. Sklepy - na tej stronie znajdziecie informacje o rzeczach, które możecie kupić w sklepie. Opisaliśmy jak cenne są fragmenty serc i życia.
 3. Totemy - to bardzo ważna znajdźka, porozrzucana po każdej planszy w grze Kangurek Kao. Dowiecie się z niej jak wyglądają totemy oraz co dają.
 4. Śmierć - ta strona opisuje co dzieje się po śmierci bohatera, czyli po stracie wszystkich serduszek. Z niej dowiecie się jakie konsekwencje przynosi utrata życia.

Kangurek Kao: FAQ

 1. Serca - jak zwiększać ich liczbę? - dzięki tej stronie dowiecie się jak zdobywać fragmenty serc i za ile można kupić je w sklepie.
 2. Zdrowie bohatera - jak regenerować? - ta strona to zbiór porad dotyczących zdobywania serduszek. Te są niezbędne, aby utrzymać bohatera przy życiu.
 3. Życia Kao - jak zdobywać? - Kangurek Kao to gra, która stawia na dobrze znany starszym graczom system określonej ilości żyć na planszy. Jeśli stracicie je wszystkie, cały poziom musicie zacząć od nowa. Na tej stronie dowiecie się jak zdobywać życia Kao.

Kangurek Kao: Długość gry

Kangurek Kao to gra, którą możecie ukończyć w około 4/5 godzin. Wszystko zależy od waszych umiejętności i zręczności.

Więcej o długości rozgrywki znajdziecie na stronie: Długość gry.

Kangurek Kao: Minimalne wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i5-3330 3.2 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 760
 5. Wymagane miejsce na dysku: 9 GB
 6. Pamięć karty graficznej: 2 GB

Więcej o wymaganiach sprzętowych znajdziecie na stronie: Wymagania sprzętowe.

Informacje o Kangurek Kao - poradnik do gry

Autor : Natalia "N.Tenn" Fras

Ostatnia aktualizacja : 25 maja 2022

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.