Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: 100% - jak ukończyć całą grę? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika dowiesz się jak ukończyć grę Spider-Man Miles Morales w 100% oraz jak odblokować platynę.

Osiągnięcie platyny nie należy do trudnych zadań, wymaga ono jedynie większej ilości czasu spędzonego w grze. Aby uzyskać 100% należy:

 1. Ukończyć wątek fabularny, złożony z 17 misji głównych.
 2. Ukończyć wszystkie misje poboczne. Niektóre z nich znajdziesz w aplikacji MSMZS, inne zaś zaznaczone będą na mapie. Do odblokowania niektórych zadań pobocznych należy najpierw zebrać odpowiednie znajdźki. Po więcej szczegółów zajrzyj do naszego opisu przejścia misji pobocznych.
 3. Wykonać wszystkie aktywności w aplikacji MSMZS.
 4. Otworzyć wszystkie 35 skrytek Undergroundu. Pierwszą skrzynkę odnajdziesz podczas 6 misji głównej - Kłopoty w Harlemskim metrze.
 5. Odnaleźć 15 kapsuł czasu. Przedmioty kolekcjonerskie odblokowane po ukończeniu 7 misji głównej - Odnawianie znajomości.
 6. Zebrać 8 próbek dźwiękowych. Są to znajdźki odblokowane po ukończeniu 13 misji głównej - W pełnym zgiełku.
 7. Zebrać 7 pocztówek. Znajdźki te związane są z misją poboczną Przesyłka priorytetowa.
 8. Oczyścić z przeciwników i zneutralizować wszystkie 3 kryjówki Undergroundu i 3 Laboratoria Roxxon. Lokalizacje baz wrogów zostaną odblokowane i zaznaczone na mapie podczas wykonywania 11 misji głównej - Potajemnie w Undergroundzie. Dodatkowo w każdej kryjówce i laboratorium ukryta została 1 skrytka Undergroundu.
 9. Odblokować wszystkie kostiumy i gadżety dostępne w grze.
 10. Przepłynąć się starą łódką w dokach Chinatown. Zadanie to związane jest z osiągnięciem Pająk w wodzie.
 11. Złożyć hołd nad grobem ojca Milesa, Jeffersona Davisa. Cmentarz z nagrobkiem znajduje się w zachodnio-północnej części Harlemu. Jest to zadanie związane z osiągnięciem Nie poddawaj się.
 12. Odnaleźć statuę Stana Lee w Upper West Side. Pomnik znajduje się między marketem a restauracją Mick's Diner. Należy wejść w interakcję ze statuą aby odblokować trofeum Najlepsze frytki w mieście.
 13. Ukończyć wszystkie wyzwania w szkoleniu Spider-Mana. Wyzwania te będą dostępne po ukończeniu 3 misji głównej - Nowe fłip.

Po szczegółowe informacje zajrzyj do działu Trofea.