Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Among Us - poradnik do gry

Among Us - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Among Us: Electrical Tasks - o co chodzi? Among Us poradnik, porady

Na kolejnej stronie poradnika do Among Us przeczytasz o zadaniach związanych z elektryką, o co z nimi tak naprawdę chodzi i czemu uznawane są za zadania najcięższe do wykonania.

Jak wykonać?

Zadania związane z elektryką nie należą do zadań długich, czy skomplikowanych - Among Us: Electrical Tasks - o co chodzi? - Among Us - poradnik do gry

Zadania związane z elektryką nie należą do zadań długich, czy skomplikowanych. Są one bardzo proste do wykonania. Zazwyczaj wykonanie zadania polega na tym, aby połączyć dane kabelki do tego samego koloru, pobrać pliki, wcisnąć w danym momencie przycisk, lub ustawić przełączniki tak, aby świeciły na zielono.

Czemu każdy gracz boi się wykonania tych zadań?

Problemem wykonania tych zadań nie jest to, że są one manualnie trudne - Among Us: Electrical Tasks - o co chodzi? - Among Us - poradnik do gry

Problemem wykonania tych zadań nie jest to, że są one manualnie trudne. Zrobienie tych zadań wiąże się po prostu z wielkim zagrożeniem, jakim jest śmierć postaci. Electrical jest niemałych rozmiarów, ponadto ściana po lewej stronie zasłania widok na dalszą część pokoju. Znajduje się tam między innymi Vent, z którego mogą skorzystać Impostorzy. Ponadto, Impostorzy mogą sabotować światła, Crewmates widzą tylko kawałek obszaru, jaki się przed nimi znajduje, gdy światła są popsute. Aby naprawić światła, musisz wejść do Electrical i ustawić poprawnie przełączniki. Jeśli pójdziesz tam, możesz być pewien, że jest to zasadzka Impostorów, dlatego lepiej nie chodzić tam samemu. Pokój ten faworyzuje z góry Impostorów i to właśnie tam jest najwięcej zgłaszanych zabójstw.