Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Rampage | Grand Theft Auto Vice City poradnik Grand Theft Auto: Vice City

Co to jest Rampage?

Rampage to nazwa określająca specjalne misje - zadania dostępne w Vice City. Różnią się one od standardowych misji głównie założeniami, które polegają na zabiciu odpowiedniej ilości gangsterów (lub rozwaleniu określonej liczby pojazdów) w ciągu zawsze tej samej ilości czasu - dwóch minut.

Dostajesz przy tym nielimitowaną amunicję do konkretnej broni i to właśnie nią musisz się posługiwać. Czasami trzeba będzie wsiąść do auta i przejechać lub będąc w jego wnętrzu zastrzelić paru gangsterów.

Jak zagrać Rampage?

By móc rozegrać Rampage, musisz znaleźć specjalną różową "czaszkę", która po zabraniu uaktywni daną misję. Łącznie wszystkich jest 35 i zostały one wyszczególnione na załączonej dalej mapie. Rozwiązania każdej znajdziesz natomiast w konkretnej części poradnika, wraz z informacją gdzie czaszki szukać, jak i poradami przydatnymi podczas eliminowania tych grupek.

Co to są grupki gangsterów?

Grupki gangsterów to pojawiające się losowo w grze kilkuosobowe grupy przeważnie uzbrojonych członków gangu. Charakteryzują się specyficznym dla części miasta rządzonej przez dany gang ubiorem. Jeśli zaatakujesz jednego z nich, reszta się na Ciebie rzuci. W przypadku Rampage warto wziąć to sobie do serca.

Bardzo ciekawym elementem jest właśnie pojawianie się owych grupek. Otóż komputer tworzy jej zawsze blisko Ciebie, na chodnikach czy wewnątrz dużych budynków, tak jak innych przechodniów. Ale jeśli zdejmiesz wszystkich w polu widzenia, wystarczy obrócić się do tego miejsca plecami i gdy znowu najedziesz na nie kamerą - pojawia się tam już nowi gangsterzy.

Dobrze, ale co ja z tego mam?

Przede wszystkim pieniądze. Za każdy Rampage dostajesz odpowiednią ilość $, większą za każdy poprawnie wykonany. Do tego przejście wszystkich Rampage jest wymagane do ukończenia gry w 100%.