Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Hills - najlepsze miejsce do lądowania CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis jednego z najlepszych miejsc do lądowania na mapie Verdansk '84 w 3 sezonie gry Call of Duty Warzone.

Wzgórza i farma zlokalizowane na wschód od zachodniej promenady (Promenade West) to doskonałe miejsce do lądowania na mapie Werdańsk 1984 w grze Warzone, szczególnie w rozgrywkach solo i duos.

Na wzgórzach i farmie znajdziecie kilka większych budynków, a w nich całą masę uzbrojenia - Warzone: Hills - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Na wzgórzach i farmie znajdziecie kilka większych budynków, a w nich całą masę uzbrojenia. Warto także zaznaczyć, że na tym obszarze znajdziecie dużo pojazdów, a także kilka kontraktów, które mogą zapewnić Wam szybki przypływ gotówki, którą będziecie mogli spożytkować na zakup wczesnego zestawy wyposażenia (Loadout).

Po zebranie podstawowych przedmiotów (przede wszystkim broni), możecie ruszyć na eksplorację wzgórz, a następnie przejść na wschodnią lub zachodnią promenadę, a nawet na stację kolejową i zacząć eliminować przeciwników - Warzone: Hills - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po zebranie podstawowych przedmiotów (przede wszystkim broni), możecie ruszyć na eksplorację wzgórz, a następnie przejść na wschodnią lub zachodnią promenadę, a nawet na stację kolejową i zacząć eliminować przeciwników.