Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Kompleks Airport, Superstore, Fabric - najlepsze miejsce do lądowania CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis jednego z najlepszych miejsc do lądowania na mapie Verdansk '84 w 3 sezonie gry Call of Duty Warzone.

Na mapie Werdańsk 1984 w grze Warzone przebudowano nieco obszar przy lotnisku i supermarkecie, przez co powstał sporych rozmiarów kompleks, w którym znajdziecie ogromną ilość broni, przedmiotów, gotówki i kontraktów, a także kilka pojazdów.

W skład tego kompleksu wchodzi nie tylko olbrzymi budynek lotniska, ale także budynek supermarketu, magazyny i sporych rozmiarów fabryka - Warzone: Kompleks Airport, Superstore, Fabric - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W skład tego kompleksu wchodzi nie tylko olbrzymi budynek lotniska, ale także budynek supermarketu, magazyny i sporych rozmiarów fabryka. Dookoła znajdziecie także dużo mniejszych hangarów i budynków, dzięki czemu będziecie mieli gdzie się schować, gdy znajdziecie się na celowniku większej liczby graczy. Znajdziecie tutaj także kilka pojazdów i stacji zakupowych.

Lądując w tym miejscu, musicie być przygotowani na natychmiastową walkę, ponieważ supermarket (Superstore) jest jednym z najpopularniejszych miejsc do lądowania w grze Warzone, przez co rywalizacja o znajdujący się tam loot jest niezwykle zaciekła.