Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

Koszary w grze Call of Duty Warzone to miejsce, do którego każdy Gracz powinien zajrzeć przed przystąpieniem do rozgrywki. Koszary dostępne są z głównego lobby gry, a wewnątrz tej zakładki można sprawdzić ścieżkę postępu konta, swoje rekordy i osiągnięcia, spersonalizować i uatrakcyjnić swój profil oraz zobaczyć wszystkie dostępne misje, za które można uzyskać dodatkowe punkty doświadczenia. W niniejszym rozdziale zebraliśmy istotne informacje na temat Koszar w grze Warzone.

Dodatkowe misje i wyzwania Warzone

Przed przystąpieniem do rozgrywki w Call of Duty Warzone warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z dostępnymi misjami, wyzwaniami codziennymi, a także wyzwaniami tygodniowymi, które w znacznym stopniu zwiększą ilość zdobywanych punktów doświadczenia, a tym samym przyczynią się do szybszego rozwoju konta - odblokowania dodatkowych broni i modyfikacji.

Wyzwania codzienne CoD Warzone

Codzienne wyzwania w Call of Duty Warzone wybierane są z określonej puli zadań i w losowy sposób przydzielane dla każdego Gracza. Może się zdarzyć, że grając w drużynie któryś z sojuszników będzie miał do wykonania to samo wyzwanie, ale zazwyczaj różnią się one od siebie. Na wykonanie zadań codziennych masz 24 godziny. Wyzwania codzienne resetują się o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Wśród dostępnych zadań codziennych w grze CoD Warzone można wyróżnić m - Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Wśród dostępnych zadań codziennych w grze CoD Warzone można wyróżnić m.in.:

 1. Oznaczenie określonej ilości celów.
 2. Przetrwanie 5 sekund w strefie gazu.
 3. Rozpoczęcie jednego lub więcej kontraktów w określonym miejscu.
 4. Wykonanie określonego rodzaju kontraktu.
 5. Prowadzenie pojazdu przez określoną ilość minut.
 6. Podniesienie członka drużyny po powaleniu.
 7. Podniesienie samego siebie (musisz posiadać odpowiedni przedmiot, który jest dostępny w sklepie).
 8. Zdobycie zabójstwa określonym rodzajem broni - jak np. bronią legendarną.
 9. Dobicie określonej ilości przeciwników.
 10. Zebranie określonej ilości stosów gotówki.
 11. Otwarcie określonej ilości skrzynek.
 12. Zdobycie pierwszego zabójstwa zanim strefa gazu zacznie przemieszczać się po mapie Verdansk.

Wyzwania tygodniowe CoD Warzone

Wyzwania tygodniowe w grze Warzone różnią się nieco od wyzwań codziennych. Na ich wykonanie masz czas do końca trwania Przepustki Bojowej. Wyzwania tygodniowe odblokowują się w każdym kolejnym tygodniu Battle Pass i nie znikają aż do zakończenia sezonu.

Oznacza to, że w późniejszym czasie możesz jednocześnie wykonywać wyzwania ze wszystkich dostępnych tygodni - Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Oznacza to, że w późniejszym czasie możesz jednocześnie wykonywać wyzwania ze wszystkich dostępnych tygodni. Przykładowo, na powyższym screenie można zauważyć 6 zakładek - po jednej na każdy tydzień trwania Battle Pass. Niektóre wyzwania tygodniowe mogą zapewnić potężny zastrzyk punktów doświadczenia - w zależności od ich trudności.

Misje CoD Warzone

Misje to trzeci rodzaj wyzwań, które Gracz może wykonywać w trakcie rozgrywki w Call of Duty Warzone. Za ich wykonanie poza dodatkowymi punktami doświadczenia otrzymuje się zazwyczaj przedmioty kosmetyczne, jak np. dodatkowe spraye, emblematy, karty czy dodatki maskujące broń. Niekiedy mogą się trafić żetony zwiększające przyrost punktów doświadczenia.

Niektóre misje łatwo wykonać i można je zrobić z marszu w trakcie zwyczajnej rozgrywki na mapie Verdansk - Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Niektóre misje łatwo wykonać i można je zrobić z marszu w trakcie zwyczajnej rozgrywki na mapie Verdansk. Inne wymagają specjalnego zaangażowania, jak np. zdobycie 2 zabójstw lub asyst w trakcie jazdy pojazdem. W grze Call of Duty Warzone można strzelać w trakcie jazdy, gdy Gracz siedzi na fotelu pasażera lub ulokował się na pojeździe jednak lepszym sposobem na wykonanie tego zadania jest po prostu rozjechanie przeciwnika. Podobnych, a nawet trudniejszych misji jest do wykonania mnóstwo i do każdego będziesz musiał podejść indywidualnie.

Personalizacja profilu Warzone

Call of Duty Warzone umożliwia Graczom personalizowanie ich profili gry. Wśród dostępnych opcji znajduje się możliwość dodania specjalnego tagu klanowego, karty, emblematy, spraye i gesty. Poza tym, w zakładce personalizacji profilu można sprawdzić aktualną rangę Gracza, zdobyte osiągnięcia i rekordy. Dzięki temu, każdy Gracz ma możliwość dostosowania swojego profilu do własnych potrzeb i w jakiś sposób wyróżniać się na tle innych.

Karty

Karty w grze CoD Warzone to jeden ze sposobów na personalizację profilu Gracza. Wyświetlają się w momencie, gdy sprawdzasz profil innego Gracza w lobby lub w trakcie rozgrywki - np. po zlikwidowaniu przeciwnika lub w momencie, gdy sam zostałeś wyeliminowany z gry. Wśród dostępnych kart każdy Gracz może wybrać np. flagę z barwami narodowymi.

Karty w Call of Duty Warzone można odblokowywać na wiele sposobów - niektóre są całkowicie darmowe, inne zdobywasz poprzez wykonywanie misji, a jeszcze inne można kupić w sklepie lub zdobyć poprzez postępy Przepustki Bojowej - Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Karty w Call of Duty Warzone można odblokowywać na wiele sposobów - niektóre są całkowicie darmowe, inne zdobywasz poprzez wykonywanie misji, a jeszcze inne można kupić w sklepie lub zdobyć poprzez postępy Przepustki Bojowej. Wszystkie zebrane karty możesz przejrzeć i zmienić w odpowiedniej zakładce w Koszarach.

Emblematy

Emblematy to drugi sposób na personalizowanie profilu Gracza w grze Warzone. Emblematy wyświetlają się zaraz obok karty i widoczne są w profilu Gracza, a także w trakcie rozgrywki.

Emblematy w grze CoD Warzone odblokowuje się w taki sam sposób, jak karty, a więc można je zdobyć w darmowych gift packs, za wykonanie określonego zadania, z Battle Pass lub ze specjalnie przygotowanych zestawów przedmiotów w sklepie - Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Emblematy w grze CoD Warzone odblokowuje się w taki sam sposób, jak karty, a więc można je zdobyć w darmowych gift packs, za wykonanie określonego zadania, z Battle Pass lub ze specjalnie przygotowanych zestawów przedmiotów w sklepie.

Spraye i gesty

Spraye i gesty to ostatni sposób na personalizowanie profilu w grze Warzone. Nie widać ich na pierwszy rzut oka, jak w przypadku kart i emblematów. Spraye i gesty można używać w trakcie rozgrywki poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku. Za pomocą sprayu można oznaczyć np. miejsce, w którym Gracz był, a także obsmarować sojusznika lub innego Gracza przed jego eliminacją.

Spraye i gesty, podobnie jak karty i emblematy można odblokować na kilka sposobów - z darmowych bundle, poprzez wykonanie określonych zadań, z postępów w Przepustce Bojowej lub poprzez bezpośredni zakup w sklepie wewnątrz gry - Warzone: Koszary - wyzwania, misje, personalizacja - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Spraye i gesty, podobnie jak karty i emblematy można odblokować na kilka sposobów - z darmowych bundle, poprzez wykonanie określonych zadań, z postępów w Przepustce Bojowej lub poprzez bezpośredni zakup w sklepie wewnątrz gry.