Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty na telefonie Poradnik do Call of Duty Mobile zawiera komplet informacji pomagających w pełni cieszyć się produkcją. Znajdują się tutaj m.in. klawiszologia, opisy trybów rozgrywki oraz porady odnoszące się do mechanik gry.

Poniższy poradnik do Call of Duty Mobile stanowi kompendium wiedzy, związanej z tą mobilną odsłoną popularnej serii strzelanek od Activision. W ten solucji znajdziesz informacje związane z podstawowymi elementami rozgrywki. Zapoznanie się z nimi ułatwi ci zabawę oraz wytłumaczy mechaniki, które mogą być trudne do zrozumienia.

Cały poradnik został podzielony na dwa segmenty. Pierwszy z nich stanowi FAQ. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w czasie rozgrywki. Dowiesz się z niego jak działa system awansu, poznasz tryby gry dostępne w multiplayer oraz jak wygląda Battle Royale. Z tego działu solucji dowiesz się także jakie mapy znajdują się w grze.

Na drugi dział poradnika składa się aneks zawierający informacje związane ze sterowaniem oraz wymaganiami sprzętowymi.

Krótko o CoD Mobile

CoD Mobile to oferowana w modelu free-to-play mobilna odsłona popularnego cyklu FPS-ów. Grę opracowała firma Tencent, a jej wydaniem zajęło się Activision Blizzard.

Gra skupia się na rozgrywkach wieloosobowych w trybach znanych z głównych części serii. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a zabawa polega na rozgrywaniu meczów z innymi graczami. W Call of Duty Mobile znajdziesz bohaterów oraz mapy znane z wcześniejszych odsłon cyklu.

Czy CoD Mobile oferuje wsparcie dla kontrolerów?

Chociaż pierwotnie CoD Mobile oferował wsparcie dla kontrolerów, to opcja ta została wycofana. Nie wiadomo jednak czy opcja ta nie powróci w późniejszych aktualizacjach.

Czy w Call of Duty Mobile mogę grać bez Internetu?

Nie. Call of Duty Mobile nastawione jest na rozgrywkę wieloosobową, dlatego też wymagane jest połącznie z Internetem.

Call of Duty Mobile - Launch Trailer

Informacje o Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Autor : Agnieszka aadamus Adamus

Ostatnia aktualizacja : 3 października 2019

Poradnik zawiera : strony: 13, ilustracje: 14 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty: Mobile - screen - 2019-05-06 - 396396Call of Duty: Mobile - screen - 2019-05-06 - 396395Call of Duty: Mobile - screen - 2019-05-06 - 396394Call of Duty: Mobile - screen - 2019-05-06 - 396393Call of Duty: Mobile - screen - 2019-05-06 - 396392