Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Mario Kart Tour - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Mario Kart Tour - poradnik do gry

Mario Kart Tour - poradnik do gry

Wyścig czas zacząć! Poradnik ten stanowi kompendium wiedzy o Mario Kart Tour. Znajdziesz w nim informacje związane z podstawowymi elementami rozgrywki. Zapoznanie się z nimi ułatwi ci zabawę oraz wytłumaczy mechaniki, które mogą być trudne do zrozumienia.

Poradnik do Mario Kart Tour składa się z rozbudowanego działu FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Dowiesz się z niego między innymi za co otrzymujesz punkty w czasie wyścigów, jakie są różnice w cc Karts oraz poznasz wszystkie dostępne power-upy. Jeśli natomiast znudzi ci się twoja postać, to możesz znaleźć tutaj informacje jak odblokować kolejne postacie. Dodatkowo w przypadku problemów z rozgrywko, będziesz mógł zapoznać się z rozdziałem poświęconym sterowaniu.

Krótko o Mario Kart Tour

Mario Kart Tour to dedykowany urządzeniom mobilnym spin-off serii Mario Kart, oferowany w modelu free-to-play. Za opracowanie tytułu odpowiada firma Nintendo.

W Mario Kart Tour bierzesz udział wyścigach gokartów, wcielając się w bohaterów znanych z cyklu gier Super Mario. Do twojej dyspozycji oddano szereg tras znanych z głównej serii, jak i na nowych torach inspirowanych prawdziwymi miastami. Dostępne lokacje zmieniają się co dwa tygodnie.

Pozostawiono także zręcznościowy system jazdy. Trasy wypełnione są różnego rodzaju przeszkodami, skoczniami oraz rampami. Poza tym można na nich znaleźć power-upy, których umiejętne wykorzystanie zwiększa nasze szanse na zwycięstwo.

Do czego służą Rubies?

Rubies jest jedną z walut (obok monet) obwiązującą w Mario Kart Tour. Otrzymujesz ją za wykonywanie postępów w grze - awans na wyższe poziomy postaci zagwarantuje ci ich napływ. Dodatkowo możesz otrzymać je w paczce prezentowej, którą otrzymujesz za zdobycie odpowiedniej ilości gwiazdek w wyścigach oraz zdobywającą miejsca na podium w zawodach. Opcjonalnie możesz je także zakupić za realne pieniądze.

Za Rubies możesz zakupić Coin Rush, czyli ulepszenie pozwalające na zwiększenie ilości gromadzonych monet w czasie kolejnego wyścigu - Mario Kart Tour - poradnik do gry

Za Rubies możesz zakupić Coin Rush, czyli ulepszenie pozwalające na zwiększenie ilości gromadzonych monet w czasie kolejnego wyścigu. W zależności od ilości zainwestowanych Rubies możesz uzyskam mnożnik x2, x6 lub x10. Walutę tą możesz także wykorzystać do losowania nagród.

Czy Mario Kart Tour posiada multiplayer?

Na ten moment tryb multiplayer nie jest dostępny. W menu ten wariant zabawy jest widoczny, jednak nie jest aktywny. Rozgrywka wieloosobowa zostanie dodana w późniejszych aktualizacjach.

Czy w Mario Kart Tour znajdę mikrotransakcje?

Tak. Tytuł zawiera opcjonalne płatności, która pozwolą ci pozyskać dodatkowe rubies oraz otrzymać wcześniejszy dostęp do części postaci.

Czym jest abonament Gold Pass?

Gold Pass to abonament oferowany w formie miesięcznej subskrypcji. Wzbogaca on grę o dodatkowe przedmioty, takie jak dodatkowe nagrody przy otrzymywaniu prezentu, ekskluzywne przedmioty oraz 200cc.

Jego miesięczny koszt wynosi 23,99 złotych - Mario Kart Tour - poradnik do gry

Jego miesięczny koszt wynosi 23,99 złotych. Dostępny jest jednak dwutygodniowy, darmowy okres próbny.

Informacje o Mario Kart Tour - poradnik do gry

Autor : Agnieszka aadamus Adamus

Ostatnia aktualizacja : 27 września 2019

Poradnik zawiera : strony: 12, ilustracje: 11 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Mario Kart Tour - poradnik do gry

Mario Kart Tour - screen - 2019-08-27 - 403026Mario Kart Tour - screen - 2019-08-27 - 403025Mario Kart Tour - screen - 2019-08-27 - 403024Mario Kart Tour - screen - 2019-08-27 - 403023Mario Kart Tour - screen - 2019-08-27 - 403022