Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gra Dreams w pigułce Dreams poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019

W poniższym rozdziale do gry Dreams na PS4 znajdziesz omówienie najważniejszych aspektów gry i przeczytasz szczegółowe informacje o tej innowacyjnej produkcji studia Media Molecule.

Dreams to sandboksowa gra, która opiera się na kreacjach użytkowników - Gra Dreams w pigułce - Dreams - poradnik do gry

Dreams to sandboksowa gra, która opiera się na kreacjach użytkowników. Akcja gry toczy się w świecie snów, które generowane są przez innych graczy. Każdy sen, to tak naprawdę zupełnie inna koncepcja, gdyż udostępniony system kreacji jest niezwykle złożony i pozwala dostosować praktycznie każdy szczegół. Możliwe jest stworzenie własnej gry (w momencie pisania powstały już np. gry rpg, czy fps!), teledyski, interaktywne podróże, czy historie, które chcą przekazać inni gracze. Gracz może przeglądać kreacje społeczności i wybierać przygody i poziomy na które aktualnie ma ochotę. Wiele etapów oferuje rozwiązywanie zagadek, eksplorację, czy różne koncepcji walki z wrogami.

Twórcy gry przygotowali potężny kreator, który powala swoimi możliwościami i oferowanymi opcjami - Gra Dreams w pigułce - Dreams - poradnik do gry

Twórcy gry przygotowali potężny kreator, który powala swoimi możliwościami i oferowanymi opcjami. Śmiało można stwierdzić, że Playstation 4 uzyskało bardzo przyjazne narzędzia, które pozwalają tworzyć niesamowite i złożone projekty. Podobnie jak to było w przypadku np. Minecrafta, możliwości są praktycznie nieograniczone i tylko ograniczone naszą wyobraźnią. Warto tutaj dodać, że twórcy przygotowali bardzo dużą ilość samouczków, które w przyjemny sposób uczą graczy jak posługiwać się udostępnionym edytorem.

W Dreams można grać samodzielnie lub z innymi - mnogość poziomów pozwala każdemu cieszyć się rozgrywką - Gra Dreams w pigułce - Dreams - poradnik do gry

W Dreams można grać samodzielnie lub z innymi - mnogość poziomów pozwala każdemu cieszyć się rozgrywką. Osoby pragnące tworzyć zawartość do gry mają gigantyczne pole do popisu, a gracze, którzy po prostu chcą ogrywać kolejne projekty społeczności, również powinni być bardzo usatysfakcjonowani. Twórcy również aktywnie zaangażowali się w tworzenie zawartości do gry i regularnie dodawane są mapy, poziomy i niezwykłe gry stworzone przez Media Molecule.