Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zmienić wygląd impa w Dreams? Dreams poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019

W poniższym rozdziale naszego poradnika do gry Dreams dowiesz się, jak zmienić wygląd Impa - interaktywnego "kursora" w grze. Jak więc zmienić wygląd naszego sympatycznego awatara?

Na samym początku gry w Dreams będziesz mógł wybrać wygląd swojego Impa - Jak zmienić wygląd impa w Dreams? - Dreams - poradnik do gry

Na samym początku gry w Dreams będziesz mógł wybrać wygląd swojego Impa. Ów postać stanowi kluczową rolę w grze, gdyż wybierasz nim opcję, modyfikujesz świat, czy przesuwasz kamerę. Impem poruszasz się za pomocą ruchów swojego kontrolera i będzie ci on towarzyszył przy wszystkich odwiedzanych snach. Na szczęście, początkowy wybór impa nie jest ostateczny i istnieje sposób, by zmienić jego wygląd.

Aby zmienić wygląd Impa, musisz uruchomić opcję gry i wybrać nazwę konta, które aktualnie jest zalogowane na playstation 4. To właśnie tam, znajdziesz opcję konfiguracji swojego impa. Niestety, opcji konfiguracji jest dość mało i głównie sprawdzają się tylko do koloru postaci. Niewykluczone jednak, że w późniejszych aktualizacjach i przy dalszym wsparciu gry powstanie znacznie więcej opcji konfiguracji.

Imp w żaden sposób nie wpływa na grę, nie zmienia jej zasad i nie daje dodatkowych bonusów podczas rozgrywki. Twórcy po prostu udostępnili opcję zmiany wyglądu postaci, gdy znudzi nam się dotychczasowy wygląd maskotki.