Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Astroneer - poradnik do gry

Astroneer - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak stworzyć pojazd w Astroneer? Astroneer poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 4 czerwca 2019

Pojazdy w Astroneer znacznie ułatwiają poruszanie się po planetach. Dzięki nim dużo szybciej się przemieszczasz, a poza tym nie musisz martwić się o tlen - każdy pojazd jest źródłem tlenu, więc nie musisz rozstawiać przewodów z tlenem. Najprostszy pojazd nie jest trudny do wykonania i możesz to zrobić niedługo po starcie rozgrywki. Na niniejszej stronie dowiesz się jak stworzyć pojazd, a konkretnie jak stworzyć Tractor w Astroneer.

Jak stworzyć Tractor?

Tractor jest prostym pojazdem, świetnie sprawdzającym się na początku rozgrywki. - Jak stworzyć pojazd w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
Tractor jest prostym pojazdem, świetnie sprawdzającym się na początku rozgrywki.

Tractor jest podstawowym pojazdem w grze. Nie umieścisz na nim żadnych przedmiotów, a jego zapas energii jest mały - jest on jednak prosty w wykonaniu, więc świetnie sprawdza się na początku rozgrywki. Poniższe kroki szczegółowo wyjaśniają ścieżkę stworzenia tego pojazdu.

Każdy pojazd wymaga energii do działania. Wytworzony pojazd możesz ładować poprzez podłączenie kabla bezpośrednio z głównej bazy, ale jeśli chcesz przemierzać dłuższe dystanse, musisz dowiedzieć się skąd pobierać energię poza schronieniem. Wejdź na stronę "Energia" w naszym poradniku, aby poznać więcej informacji na ten temat.

Odblokuj Tractor w Research Catalog

W Katalogu badawczym znajdziesz schemat na Tractor. - Jak stworzyć pojazd w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
W Katalogu badawczym znajdziesz schemat na Tractor.

Do wybudowania Tractora konieczne będzie odkrycie jego schematu w Katalogu badawczym (Research Catalog). Koszt wynosi 1000 bajtów - najlepiej przeszukaj pobliskie tereny i pobieraj Próbki badawcze (Research Sample). W ten sposób szybko zdobędziesz wymaganą ilość bajtów.

Masz problemy ze zdobywaniem bajtów? Odwiedź stronę "Jak zdobywać bajty?" w naszym poradniku.

Zdobądź Aluminium

Aluminium wytwarza się w Przetapiarce poprzez przetapianie Laterytu. - Jak stworzyć pojazd w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
Aluminium wytwarza się w Przetapiarce poprzez przetapianie Laterytu.

Oprócz schematu potrzebujesz jeszcze 2x Aluminium (Aluminum) - będzie on potrzebny do wybudowania pojazdu. Aluminium tworzy się z zasobu o nazwie Lateryt (Laterite) w Przetapiarce (Smelting Furnace).

Chcesz poznać dokładny proces wytworzenia Aluminium? Wejdź na stronę "Jak stworzyć Aluminium?" w naszym poradniku.

Wybuduj Small Printer i stwórz Tractor

Tractor jest dostępny w Małej drukarce. - Jak stworzyć pojazd w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
Tractor jest dostępny w Małej drukarce.

Ostatnim krokiem jest wybudowanie Małej drukarki (Small Printer). Obiekt ten stworzysz bezpośrednio w plecaku przy pomocy zasobu Złożony (Compound) - surowiec jest bardzo łatwo dostępny i możliwe, że jego złoża znajdują się nawet obok twojej bazy. Teraz umieść drukarkę na dowolnej platformie i wybuduj Tractor. Tak stworzony pojazd musisz jeszcze naładować (inaczej nie odjedzie) - najłatwiej zrobić to poprzez połączenie kabla z głównej bazy z pojazdem.