Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Astroneer - poradnik do gry

Astroneer - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak grać w trybie multiplayer w Astroneer? Astroneer poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 4 czerwca 2019

Rozgrywka w Astroneer świetnie nadaje się do zabawy w trybie multiplayer. W menu gry przycisk do wyszukiwania serwerów czy zapraszania znajomych jest obecnie niedostępny, ale to nie znaczy, że rozgrywka wieloosobowa jest niemożliwa. Na niniejszej stronie dowiesz się jak grać w trybie multiplayer czy też jak włączyć multiplayer w Astroneer.

Jak grać w trybie multiplayer?

W menu gry znajdziesz zakładkę z trybem kooperacji, ale widoczne tam przyciski są obecnie niedostępne. - Jak grać w trybie multiplayer w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
W menu gry znajdziesz zakładkę z trybem kooperacji, ale widoczne tam przyciski są obecnie niedostępne.

Dopóki twórcy nie uruchomią wyszukiwania serwerów, sposób na wieloosobową rozgrywkę w Astroneer jest jeden - musisz zaprosić do gry osoby z twojej listy znajomych. Dotyczy to obu dostępnych platform. Na PC musisz zaprosić gracza na Steam, a na Xbox One za pośrednictwem usługi Xbox Live. Warto też wiedzieć, że w grze nie istnieje tzw. cross-platform, a to znaczy, że użytkownicy różnych platform nie mogą się wspólnie ze sobą bawić. Pamiętaj też, że gra nie tworzy osobnego zapisu dla trybu multiplayer - postępy wspólnej gry będą zapisywane na urządzeniu osoby, która zaprasza do rozgrywki innych graczy.