Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Astroneer - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w publikacji ...
Astroneer - poradnik do gry

Astroneer - poradnik do gry

Przygoda w kosmosie. Poradnik do Astroneer to praktyczne porady dla początkujących, które umożliwią najlepszy start. Nasz poradnik nauczy Cię wytwarzać energię, budować bazę i zbierać surowce. Poznasz równiez crafting i przepisy oraz dowiesz się najważniejszego: jak przeżyć?

Ostatnia aktualizacja: 7 czerwca 2019

Poradnik do gry Astroneer jest kompletnym przewodnikiem, opisującym ogromny świat pełen różnorodnych planet. Nasze kompendium wiedzy porusza wszystkie najważniejsze aspekty produkcji - zaczynając od zestawu porad dla początkujących, a kończąc na sposobach podróżowania między planetami. Zapoznanie się z poradnikiem powinno umilić pierwsze godziny z Astroneer i ułatwić eksploracje odkrywanych terenów.

Pierwsza część poradnika zawiera szereg wskazówek na start zabawy. Porady dla początkujących wyjaśniają podstawowe mechaniki gry - dowiesz się tam jak poruszać się po mapie czy jak tworzyć przewody z tlenem. Astroneer oferuje rozbudowany, a do tego otwarty świat. Z tego względu stworzyliśmy listę 5 kroków, które warto wykonać na początku rozgrywki. Nie zapomnieliśmy również o wyjaśnieniu craftingu - nasze porady wskazują jak tworzyć nowe obiekty i przedmioty w Astroneer. Warto też odwiedzić stronę poświęconą energii, gdzie opisaliśmy jak wytwarzać energię i do czego ona służy.

Niezwykle pomocnym rozdziałem, stanowiącym uzupełnienie porad na start, jest dział pytań i odpowiedzi. Strony FAQ odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Dowiesz się tu jak zdobywać bajty, jak stworzyć pierwszy pojazd, jak polecieć na inne planety, gdzie znaleźć żelazo czy jak zmienić język gry i w jaki sposób można przechowywać przedmioty.

Końcową częścią poradnika do gry Astroneer jest dział poświęcony technicznej stronie produkcji. Opis sterowania pozwoli ci szybko rozpocząć rozgrywkę i lepiej zrozumieć działanie gry. Z kolei dzięki dokładnym wymaganiom sprzętowym, dowiesz się na jakich ustawieniach graficznych możesz uruchomić Astroneer.

Radosław "Wacha" Wasik (www.gry-online.pl)

Porady na start

Pierwszy rozdział poradnika skupia się na podstawowym elementach gry Astroneer. Porady na start zawierają szereg pomocnych wskazówek, które wprowadzą cię do produkcji i wyjaśnią najważniejsze aspekty rozgrywki. Warto również zapoznać się z listą 5 kroków na początku rozgrywki - dzięki temu będziesz wiedział, co zrobić już na samym starcie gry. Z kolei strona poświęcona craftingu, szczegółowo wyjaśnia jak tworzy się nowe przedmioty i obiekty w Astroneer, a strona na temat energii wyjaśnia, w jaki sposób zasilać obiekty.

 1. Porady dla początkujących - co warto robić, na co uważać i jak poruszać się po świecie.
 2. 5 kroków na początku rozgrywki - na czym skupić się na starcie przygody?
 3. Energia - do czego służy energia i jak ją wytwarzać?
 4. Crafting - jak tworzyć nowe obiekty i jak odkrywać nowe schematy?

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są świetnym uzupełnieniem porad na start. W tym dziale staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie mogą pojawić się podczas zwiedzania planet. Co się stanie, gdy twoja postać zginie? Jak zdobyć pierwszy pojazd? Gdzie znaleźć żelazo? Poniższe strony odpowiadają na tego typu pytania.

 1. Jak połączyć przewody z natleniaczem?
 2. Jak zdobywać bajty?
 3. Jak stworzyć pojazd?
 4. Jak zmienić język gry?
 5. Co się stanie, gdy zginę?
 6. Jak przechowywać przedmioty?
 7. Jak polecieć na inne planety?
 8. Gdzie znaleźć żelazo?
 9. Jak grać w trybie multiplayer?
 10. Jak zapisać grę?
 11. Jak stworzyć Aluminium?

Aneks

Końcowa część poradnika skupia się na technicznej stronie produkcji. Dowiesz się tu, jak prawidłowo sterować astronautą, by nie zgubić się w ogromnym świecie. Z kolei w wymaganiach sprzętowych, możesz sprawdzić, jaki komputer jest wymagany do komfortowej zabawy w Astroneer.

 1. Sterowanie
 2. Wymagania sprzętowe

Autor Poradnika

Radosław Wasik


Informacje o Astroneer - poradnik do gry

Poradnik jest gotowy w 20%, Ostatnia aktualizacja : 4 lutego 2019

4 lutego 2019 - rozpoczęcie pracy nad poradnikiem.

Poradnik zawiera : strony: 22, ilustracje: 76 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Astroneer - poradnik do gry