Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Astroneer - poradnik do gry

Astroneer - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zdobyć żelazo w Astroneer? Astroneer poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 4 czerwca 2019

Żelazo (Iron) w Astroneer jest wymagane przy budowie wielu różnych obiektów. Nie jest to jednak materiał, który znajdziesz podczas eksploracji - musisz go w specjalny sposób wytworzyć z innego zasobu (a konkretnie z Hematite). Nie da się więc jednoznacznie określić, gdzie znaleźć żelazo, ale da się w prosty sposób określić jak zdobyć żelazo w Astroneer - i tego dowiesz się na niniejszej stronie.

Jak zdobyć żelazo?

Chcesz wyprodukować dużo Żelaza? Najlepiej udaj się na planetę Novus. - Jak zdobyć żelazo w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
Chcesz wyprodukować dużo Żelaza? Najlepiej udaj się na planetę Novus.

Zdobycie Żelaza (Iron) jest ściśle powiązane z podróżą na inne planety. W tym przypadku najlepiej będzie wybrać planetę o nazwie Novus. Tam znajdziesz największe złoża zasobu o nazwie Hematite, z którego tworzy się Żelazo. Surowiec ten jest dostępny również na planecie Glacio, ale jest to bardziej niebezpieczna planeta i mniej obfita w Hematite.

Nie wiesz jak dostać się na planetę Novus? Odwiedź stronę "Jak polecieć na inne planety?" w naszym poradniku.

Z zasobu o nazwie Hematite wytwarza się Żelazo w Smelting Furnace. - Jak zdobyć żelazo w Astroneer? - Astroneer - poradnik do gry
Z zasobu o nazwie Hematite wytwarza się Żelazo w Smelting Furnace.

Po dotarciu na planetę Novus, udaj się do najbliższej jaskini. Nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem Hematite, bo jest to ogólnie dostępny surowiec - jego wygląd został przedstawiony na powyższym obrazku. Tak zdobyty materiał wystarczy teraz umieścić w Smelting Furnace - z jednej sztuki Hematite otrzymasz jedną sztukę Żelaza.

Aluminium jest równie ważnym surowcem co Żelazo, a jego produkcja odbywa się na podobnych zasadach. Odwiedź stronę "Jak stworzyć Aluminium?", aby dowiedzieć się więcej na temat wytwarzania zasobów w Smelting Furnace.