Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dota Auto Chess - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Dota Auto Chess - poradnik do gry

Dota Auto Chess - poradnik do gry

Praktyczne porady. Poradnik do Dota Auto Chess to konkretne porady i tipsy, które pomogą zrozumieć mechanikę popularnego moda do gry Dota 2. Odkryjesz tu, czym są synergie, jak zarabiać złoto oraz jak budować armię. Nie zabrakło porad na start, które ułatwią wejście do gry.

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2019

Poradnik do DOTA Auto Chess to wszystko czego potrzebujesz, żeby szybko nauczyć się grać w tego popularnego moda do gry DOTA 2. W poradniku znajdziesz m.in. informacje jak zainstalować moda, jakie są przydatne skróty klawiszowe oraz dowiesz się, na czym polega rozgrywka w tej dość nietypowej grze. Poradnik zawiera również pełną listę synergii bohaterów oraz zaawansowane porady dotyczące rozwoju armii. Dowiesz się również na co zwracać uwagę w pierwszej kolejności i jak najszybciej zarabiać złoto. Same praktyczne porady bez owijania w bawełnę.

Jak uruchomić DOTA Auto Chess

Dota Auto Chess jest modem do gry DOTA 2, w którego można grać zupełnie za darmo - Dota Auto Chess - poradnik do gry

Dota Auto Chess jest modem do gry DOTA 2, w którego można grać zupełnie za darmo. Wystarczy ściągnąć DOTA 2 ze Steama, a następnie wejść w zakładkę "Salon gier", wybrać grę z listy i zainstalować. Gdy proces ten dobiegnie końca klikamy w "Graj w DOTA Auto Chess", żeby rozpocząć rozgrywkę. Gra automatycznie dobierze nam przeciwników.

Czym jest DOTA Auto Chess? O co w tym wszystkim chodzi?

DOTA Auto Chess to gra, którą można określić mianem tower defence battle royale (z elementami pokera) - Dota Auto Chess - poradnik do gry

DOTA Auto Chess to gra, którą można określić mianem "tower defence battle royale" (z elementami pokera). Polega ona na budowaniu armii herosów, która obroni się przed kolejnymi falami przeciwników. Nie gramy jednak samemu. W jednej rozgrywce bierze udział do ośmiu graczy, z których każdy ma swoją część mapy do obrony. Wygrywa ten kto przetrwa najdłużej i zostanie sam na mapie.

Sterowanie

Podczas rozgrywki każdy gracz steruje swoim własnym kurierem. To one umożliwiają wystawianie bohaterów czy zbieranie przedmiotów i posiadają zdrowie oraz poziomy doświadczenia. Aby wykonać jakąś akcję bohaterem, należy zaznaczyć kuriera, najechać kursorem na pionka i wybrać jedną z umiejętności:

Q - wystawienie bohatera do walki. Po użyciu tej zdolności należy potem kliknąć na miejsce, w których chcemy postawić jednostkę.

W - cofnięcie bohatera do zagrody.

E - sprzedanie bohatera.

D - ponowne wylosowanie puli bohaterów do kupienia - koszt 3 złota

F - dodanie punktów doświadczenia

Akcję wystawiania pionków możemy wykonywać tylko w przerwach między rundami. Nie mamy wtedy dużo czasu, dlatego bardzo ważne jest sprawne posługiwanie się skrótami klawiszowymi. Poza tymi odpowiedzialnymi za akcje kuriera, przydatna będzie spacja (włączanie/wyłączanie sklepu z bohaterami), TAB (przełączanie między planszami graczy) i F1 (wybieranie własnego kuriera).

Uwaga! Skróty odpowiedzialne za akcje kuriera działają tylko wtedy jak kurier jest zaznaczony i blisko jednostki, na której wykonujesz akcję. Z tego powodu zawsze staraj się być kurierem mniej więcej na środku linii zagród.

Autor Poradnika

Michał Chwistek

Michał Chwistek

Lubi gry trudne, ładne lub z dobrą fabułą. Nie kończy ich przez LoL-a i Overwatcha. PS Vita FTW!

więcej


Informacje o Dota Auto Chess - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 28 stycznia 2019

Poradnik zawiera : strony: 10, ilustracje: 4 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dota Auto Chess - poradnik do gry