Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy mogę się zgubić w trakcie misji w Assassin's Creed Rebellion? Assassin's Creed Rebellion poradnik, porady

Wykonując misje w grze Assassin's Creed Rebellion będziesz poruszać się po wielu pomieszczeniach. Znajdziesz w nich różnorodnych przeciwników, wiele pułapek i skrzyń z surowcami. Misje są jednak tak skonstruowane, że od razu po wykonaniu celu misji (np. po zabiciu ważnego przeciwnika) drużyna ucieka z obcego budynku. Oznacza to, że pozostałe pomieszczenia musisz zbadać przed wykonaniem zadania.

Wykonując misję w grze poruszasz się pomiędzy różnymi pomieszczeniami - Czy mogę się zgubić w trakcie misji w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Wykonując misję w grze poruszasz się pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Aby dostać się do pokoju musisz kliknąć na ikonkę zaznaczoną na screenie powyżej.

Często pojawią się miejsca, w których będziesz musiał wybrać bardziej interesujący cie pokój - Czy mogę się zgubić w trakcie misji w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Często pojawią się miejsca, w których będziesz musiał wybrać bardziej interesujący cie pokój. W takich sytuacjach dokładnie przyjrzyj się pomieszczeniom. Możliwe, że w którymś z nich znajduje się skrzynka, która zapewni ci dodatkowe surowce.

Pamiętaj, że nie będziesz mógł cofnąć się do drugiego pomieszczenia. Możesz jednak ponownie uruchomić tę samą misję po zakończeniu i spróbować przejść inną trasą.

Gra jest jednak tak skonstruowana, że zawsze dotrzesz do celu - Czy mogę się zgubić w trakcie misji w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Gra jest jednak tak skonstruowana, że zawsze dotrzesz do celu. Nie jest to możliwe, że w pewnym momencie nie będziesz mógł się przemieścić i będziesz musiał resetować misję.

Pomieszczenie z celem misji jest oznaczone niebieskim znakiem assassynów - pokazanym na screenie powyżej. Gdy wejdziesz do tego pomieszczenia i wykonasz cel zadania zakończy się misja.