Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tryb auto w Assassin's Creed Rebellion Assassin's Creed Rebellion poradnik, porady

Gra Assassin's Creed Rebellion, jak na grę mobilną, posiada bardzo ładne i dokładne animacje każdego ruchu bohaterów. Na samym początku można się z zachwytem przyglądać zgrabnym skokom postaci oraz idealnie wymierzonymi ciosami, jak i całym systemem misji. Samodzielne wybieranie bohaterów może być ciekawe i wciągające, jednak po dłuższym czasie spędzonym z grą zaczyna być monotonne. Z pomocą przychodzi tryb auto dostępny w trakcie misji.

Na czym polega tryb auto?

1 - Tryb auto w Assassins Creed Rebellion - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry
  1. Gra samodzielnie dobiera bohaterów - jest to ogromny plus jeśli nie masz już ochoty zastanawiać się nad zadaniami swoich bohaterów. Gra samodzielnie wybierze najlepszego bohatera do danego zadania.
  2. Gra samodzielnie wybiera interakcje - dzięki temu masz duże szanse na to, że twój bohater nie ucierpi. Gra samodzielnie wybierze zachowania bohaterów i oszacuje co będzie bezpieczniejszym zagraniem.
  3. Nie musisz nic klikać - po uruchomieniu misji wystarczy, że włączysz tryb auto, a aż do końca misji nie musisz niczego klikać. Gra przechodzi się sama.

Zalety trybu auto

Jeśli grasz dłuższy czas w Assassins Creed Rebellion wykonywanie misji może wydawać ci się nużące - Tryb auto w Assassins Creed Rebellion - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Jeśli grasz dłuższy czas w Assassin's Creed Rebellion wykonywanie misji może wydawać ci się nużące. Dzięki trybowi auto misje będą przechodzić się samodzielnie dzieki czemu zyskasz sporo czasu.

W każdej chwili możesz przerwać - jeśli będziesz chciał samodzielnie sprawdzić jakieś pomieszczenie albo wybrać postać możesz bez problemu wyłączyć tryb auto i kontynuować przechodzenie misji na własną rękę.

Nie musisz nic robić - możesz włączyć tryb auto, zostawić telefon i cieszyć się chwilą spokoju. Gra nie będzie wymagała od ciebie żadnej interakcji, aż do momentu zakończenia misji.

Gra zdobędzie wszystkie skrzynki - dużym plusem trybu auto jest to, że gra sprawdza wszystkie pomieszczenia, dzięki czemu wykrywa każdą skrzynkę z surowcami.

Gra wybiera najbardziej opłacalne opcje - jako, że gra samodzielnie wybiera bohaterów i ich interakcje zazwyczaj wychodzą oni z nich bez szwanku.

Czy tryb auto wpływa na wynik misji?

Tryb auto nie ma bezpośredniego wpływu na wynik misji, jednak często zdarzy się, że wyniesiesz z niej znacznie więcej - Tryb auto w Assassins Creed Rebellion - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Tryb auto nie ma bezpośredniego wpływu na wynik misji, jednak często zdarzy się, że wyniesiesz z niej znacznie więcej. Gra samodzielnie podejmując decyzje wybiera najbardziej opłacalne postaci i ruchy dzięki czemu można wyjść z misji bez szwanku. Dodatkowo gra w trybie auto samodzielnie wyszukuje wszelkich skrzynek dostępnych na terenie misji, dzięki czemu możesz zdobyć więcej nagród.

Jak uruchomić tryb auto?

Aby uruchomić tryb auto musisz kliknąć na ikonkę oznaczoną na screenie powyżej - Tryb auto w Assassins Creed Rebellion - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Aby uruchomić tryb auto musisz kliknąć na ikonkę oznaczoną na screenie powyżej.

Tryb auto możesz połączyć z przyśpieszeniem dostępnym w grze - Tryb auto w Assassins Creed Rebellion - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Tryb auto możesz połączyć z przyśpieszeniem dostępnym w grze. Dzięki temu misje będą wykonywać się samodzielnie w ekspresowym tempie.

Czy muszę za to coś zapłacić?

Za tę opcję nic nie dopłacasz - Tryb auto w Assassins Creed Rebellion - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Za tę opcję nic nie dopłacasz. Cena jest taka sama jak za zwykłe przejście misji. Aby uruchomić misję musisz wydać odpowiednią ilość punktów Intel, a potem możesz swobodnie manewrować trybami dostępnymi w misji.