Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy postać może umrzeć? Assassin's Creed Rebellion poradnik, porady

W grze Assassins Creed Rebellion, w trakcie misji, stale toczysz walki - Czy postać może umrzeć? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

W grze Assassin's Creed Rebellion, w trakcie misji, stale toczysz walki. Jeśli staniesz z przeciwnikiem twarzą w twarz możesz narazić swoją postać na utratę punktów zdrowia, a nawet na śmierć.

Twoja postać może zginąć, gdy straci swoje cenne punkty zdrowia - Czy postać może umrzeć? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Twoja postać może zginąć, gdy straci swoje cenne punkty zdrowia. Może je stracić podczas walki bądź nieprawidłowo wykonując aktywności, np. jeśli spadnie z wysokości.

Bohater nie może odrodzić się w trakcie misji - Czy postać może umrzeć? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Bohater nie może odrodzić się w trakcie misji. Aby dana postać ponownie mogła dołączyć do swojej drużyny możesz albo je uleczyć, albo poczekać, aż punkty zdrowia samodzielnie się odnowią.

Aby uleczyć bohatera musisz wejść w zakładkę heroes i kliknąć w ikonkę kolo zdrowia bohatera (3 obrazek na stronie) - Czy postać może umrzeć? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Aby uleczyć bohatera musisz wejść w zakładkę "heroes" i kliknąć w ikonkę kolo zdrowia bohatera (3 obrazek na stronie). Każda mikstura uzupełnia daną ilość punktów zdrowia.

Mikstury możesz zdobyć ze skrzynek albo podczas wykonywania misji.

Czy mogę na zawsze stracić postać?

W grze Assassins Creed Rebellion możesz odblokować 46 postaci - Czy postać może umrzeć? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

W grze Assassin's Creed Rebellion możesz odblokować 46 postaci. Są to różnego rodzaju bohaterowie różniący się klasami, umiejętnościami oraz specjalnymi atakami. Nie możesz jednak żadnego usunąć ze swojej drużyny.

Życie bohaterów regeneruje się automatycznie, nigdy więc nie dojdzie do takiej sytuacji, że bohater nie wróci do życia, przez co opuści twoją drużynę.