Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co oznaczają procenty w Assassin's Creed Rebellion? Assassin's Creed Rebellion poradnik, porady

Misje w grze Assassin's Creed Rebellion mają bardzo ciekawą mechanikę. Przed wejściem do każdego pomieszczenia musisz wybrać bohatera, a po wejściu do pokoju musisz zdecydować co ma zrobić. Decyzje te różnią się zazwyczaj tylko stylem przejścia: możesz przejść po cichu, bez bezpośrednich starć albo wyzywając do bezpośredniej walki każdego przeciwnika.

Przed wejściem do pomieszczenia możesz sprawdzić jakie szanse będzie miał w nim dany assassyn - Co oznaczają procenty w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Przed wejściem do pomieszczenia możesz sprawdzić jakie szanse będzie miał w nim dany assassyn. Nad obiektami znajdującymi się w pomieszczeniu pojawiają się procenty. Oznaczają one szanse na bezproblemowe wykonanie interakcji.

Szanse procentowe zaznaczone są 3 kolorami: zielonym, żółtym i czerwonym - Co oznaczają procenty w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Szanse procentowe zaznaczone są 3 kolorami: zielonym, żółtym i czerwonym. W przypadku czerwonego są nikłe szanse, że twój bohater bezproblemowo wykona zadanie. Może zdarzyć się, że wpadnie w pułapkę (przez co utraci część punktów zdrowia) bądź spadnie pod nogi przeciwnika. W przypadku żółtego koloru aktywności powinny udać się bez problemu. Jednak jeśli ryzykujesz dużo razy z rzędu może przytrafić ci się wypadek.

Jeśli chodzi o kolor zielony to masz duże szanse na to, że twój bohater wykona zadanie w 100% prawidłowo i bez problemu przejdzie dane pomieszczenie.

Szanse na poprawne wykonanie zadanie są zależne od poziomu bohatera, jego klasy oraz umiejętności - Co oznaczają procenty w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Szanse na poprawne wykonanie zadanie są zależne od poziomu bohatera, jego klasy oraz umiejętności. Dlatego najlepiej będzie jeśli przed wejściem do pomieszczenia sprawdzisz każdego z bohaterów i wyślesz najlepszego z nich.