Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Mody - jak instalować? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Mody czyli modyfikacje do Farming Simulator 19 pozwalają usprawnić zabawę w tym popularnym symulatorze farmy. Poniższa lista pomoże Wam wybrać te najciekawsze.

Przed rozpoczęciem przygody z modyfikacjami, trzeba odpowiedzieć na pytanie - jak instalować mody do Farming Simulatora 2019? Na szczęście, jest to bardzo łatwy proces, a dzięki poniższej instrukcji nikt nie powinien mieć problemów z instalacją modyfikacji. Sama instalacja jednak nie wystarczy, bo należy jeszcze pamiętać o aktywacji modów bezpośrednio w FS19. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną instrukcją obchodzenia się z modyfikacjami.

Jak instalować mody do Farming Simulatora 19?

Większość modów do FS19 jest zawarta w archiwum ZIP. Po pobraniu takiego pliku, należy wykonać poniższe kroki:

  1. Otwórz folder "mods" gry Farming Simulator 2019. Domyślna ścieżka to C:/Users/"nazwa_użytkownika"/Documents/my games/FarmingSimulator2019/mods. Możesz kolejno otwierać wypisane foldery albo skorzystać z wyszukiwarki systemu Windows i wpisać w niej frazę "my games".
  2. Umieść w folderze "mods" pobrane archiwum. Ważne - archiwum nie może zostać wypakowane.
  3. Uruchom grę Farming Simulator 19.
  4. Rozpocznij nową rozgrywkę albo włącz już istniejącą. W menu ujrzysz listę wszystkich zainstalowanych modów. Dwukrotnie kliknij lewym przyciskiem myszy na wybranej modyfikacji, aby ją aktywować.
Zawsze pamiętaj o aktywacji modów. - Farming Simulator 19: Mody - jak instalować? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Zawsze pamiętaj o aktywacji modów.

Powyższa instrukcja przedstawia ogólny proces instalacji modów. Z tego względu, przy każdej opisanej modyfikacji znajdziecie wskazówki ułatwiające wgrywanie. Zdarza się też, że modyfikacja posiada własny instalator - wtedy wystarczy go uruchomić.