Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak instalować mody do Farming Simulator 19? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Mody czyli modyfikacje do Farming Simulator 19 pozwalają usprawnić zabawę w tym popularnym symulatorze farmy. Poniższa lista pomoże Wam wybrać te najciekawsze.

Przed rozpoczęciem przygody z modyfikacjami, trzeba odpowiedzieć na pytanie - jak instalować mody do Farming Simulatora 2019? Na szczęście, jest to bardzo łatwy proces, a dzięki poniższej instrukcji nikt nie powinien mieć problemów z instalacją modyfikacji. Sama instalacja jednak nie wystarczy, bo należy jeszcze pamiętać o aktywacji modów bezpośrednio w FS19. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną instrukcją obchodzenia się z modyfikacjami.

Jak instalować mody do Farming Simulatora 19?

Większość modów do FS19 jest zawarta w archiwum ZIP. Po pobraniu takiego pliku, należy wykonać poniższe kroki:

  1. Otwórz folder "mods" gry Farming Simulator 2019. Domyślna ścieżka to C:/Users/"nazwa_użytkownika"/Documents/my games/FarmingSimulator2019/mods. Możesz kolejno otwierać wypisane foldery albo skorzystać z wyszukiwarki systemu Windows i wpisać w niej frazę "my games".
  2. Umieść w folderze "mods" pobrane archiwum. Ważne - archiwum nie może zostać wypakowane.
  3. Uruchom grę Farming Simulator 19.
  4. Rozpocznij nową rozgrywkę albo włącz już istniejącą. W menu ujrzysz listę wszystkich zainstalowanych modów. Dwukrotnie kliknij lewym przyciskiem myszy na wybranej modyfikacji, aby ją aktywować.
Zawsze pamiętaj o aktywacji modów. - Jak instalować mody do Farming Simulator 19? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Zawsze pamiętaj o aktywacji modów.

Powyższa instrukcja przedstawia ogólny proces instalacji modów. Z tego względu, przy każdej opisanej modyfikacji znajdziecie wskazówki ułatwiające wgrywanie. Zdarza się też, że modyfikacja posiada własny instalator - wtedy wystarczy go uruchomić.