Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Mody Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Mody czyli modyfikacje do Farming Simulator 19 pozwalają usprawnić zabawę w tym popularnym symulatorze farmy. Poniższa lista pomoże Wam wybrać te najciekawsze.

Niniejsza część poradnika skupia się na modyfikacjach do Farming Simulatora 2019. Zawarliśmy tu instrukcję instalacji modów, co pozwala sprawnie i bezpiecznie wgrać dodatkową zawartość. Strony poświęcone modom do FS19 są przepełnione fanowskimi przeróbkami, więc wybór odpowiednich modyfikacji może być trudny. Z tego względu stworzyliśmy listę najlepszych modów do Farming Simulatora 19. Wybrane mody zostały podzielone na kilka kategorii. Usprawnienia i skrypty pozwalają przyśpieszać czas czy dodawać szybką kasę, a nowe mapy to świetna okazja do odwiedzenia nieznanych dotąd pól. Z kolei nowe pojazdy umożliwiają pracę na klasycznym, polskim Ursusie, a nowe obiekty postawią straż pożarną i zoo, tuż obok waszego gospodarstwa.

Przed rozpoczęciem zabawy, polecamy zapoznać się ze stroną "Jak instalować mody do Farming Simulatora 2019?". Tam dowiecie się jak poprawnie wgrywać modyfikacje, a następnie aktywować je w grze. Następnie zapraszamy do kategorii zawierających najlepsze mody do FS19 - każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Radosław "Wacha" Wasik (www.gry-online.pl)

  1. Jak zainstalować mody w Farming Simulator 19?

Modyfikacje do Farming Simulator 19

  1. Nowe mapy
  2. Usprawnienia i skrypty
  3. Nowe obiekty
  4. Nowe pojazdy