Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mody do Farming Simulator 19 Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Mody czyli modyfikacje do Farming Simulator 19 pozwalają usprawnić zabawę w tym popularnym symulatorze farmy. Poniższa lista pomoże Wam wybrać te najciekawsze.

Niniejsza część poradnika skupia się na modyfikacjach do Farming Simulatora 2019. Zawarliśmy tu instrukcję instalacji modów, co pozwala sprawnie i bezpiecznie wgrać dodatkową zawartość. Strony poświęcone modom do FS19 są przepełnione fanowskimi przeróbkami, więc wybór odpowiednich modyfikacji może być trudny. Z tego względu stworzyliśmy listę najlepszych modów do Farming Simulatora 19. Wybrane mody zostały podzielone na kilka kategorii. Usprawnienia i skrypty pozwalają przyśpieszać czas czy dodawać szybką kasę, a nowe mapy to świetna okazja do odwiedzenia nieznanych dotąd pól. Z kolei nowe pojazdy umożliwiają pracę na klasycznym, polskim Ursusie, a nowe obiekty postawią straż pożarną i zoo, tuż obok waszego gospodarstwa.

Przed rozpoczęciem zabawy, polecamy zapoznać się ze stroną "Jak instalować mody do Farming Simulatora 2019?". Tam dowiecie się jak poprawnie wgrywać modyfikacje, a następnie aktywować je w grze. Następnie zapraszamy do kategorii zawierających najlepsze mody do FS19 - każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Radosław "Wacha" Wasik (www.gry-online.pl)

  1. Jak zainstalować mody w Farming Simulator 19?

Modyfikacje do Farming Simulator 19

  1. Nowe mapy
  2. Usprawnienia i skrypty
  3. Nowe obiekty
  4. Nowe pojazdy