Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Farming Simulator 19 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 19: Pojazdy - jak sprzedawać? Farming Simulator 19 porady, wskazówki

Sprzedaż pojazdów, maszyn oraz zasobów (np. nadmiarowe palety) w Farming Simulator 19 odbywa się w taki sam sposób jak w poprzednich seriach. Możesz wykonac to na dwa sposoby:

Strefa sprzedaży - Farming Simulator 19: Pojazdy - jak sprzedawać? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Strefa sprzedaży
  1. Za sklepem znajdziesz strefę sprzedaży, naprawy i modyfikacji pojazdu. Przewieź tam dowolny pojazd lub maszynę i kliknij klawisz akcji stojąc w żółty kółku-znaczniku, by zobaczyć opcje, w tym sprzedaż. Tylko w ten sposób sprzedasz nadmiarowe palety. Możesz tu także oddać przedmioty z leasingu, ale także opcja zdalna jest w tym przypadku bezstratna. W tym miejscu mżesz również taniej naprawić pojazd i zmodyfikować go (jeśli nie jest wzięty w leasingu - wtedy nie masz takiej opcji). Otrzymasz także wyższą kwotę za sprzedaż niż w przypadku drugiej opcji...
Możesz także sprzedać niepotrzebny sprzęt zdalnie - Farming Simulator 19: Pojazdy - jak sprzedawać? - Farming Simulator 19 - poradnik do gry
Możesz także sprzedać niepotrzebny sprzęt zdalnie
  1. Opcja zdalna; otwórz menu sklepu i kliknij Backspace (XONE: Y; PS4: trójkąt). Przejdziesz wtedy do menu posiadanych przedmiotów. Stąd możesz wybrać dowolny z nich i sprzedać go zdalnie, za -20% kwotę. Możesz tu podejrzeć także rzeczy najęte w leasingu - je zwracasz bezstratnie.
  2. Wskazówka 1: za sprzedaż rzeczy w sklepie otrzymasz 20% więcej pieniędzy niż przy sprzedaży zdalnej. Przy dużych kwotach ma to niebagatelne znaczenie.
  3. Wskazówka 2: teleportuj przedmiot / maszynę do sklepu i wtedy przenieś ją do strefy sprzedaży. Jeśli jest to np. siewnik, możesz wyładować z niego niewykozrystane nasiona / nawóz nim go sprzedasz.