Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

O wizjach i wizjonerach - Solucja gry Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey zapoznasz się z opisem misji "O wizjach i wizjonerach". To zadanie rozpoczniesz jednocześnie z poprzednim - czas odwiedzić słynną Świątynie w Delfach.

Konsultacje z duchem

Udaj się do świątyni - O wizjach i wizjonerach - Solucja gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Udaj się do świątyni. Spotkasz tam Herodotosa, wielkiego uczonego, który pasjonuje się historią. Wejdź do świątyni, a czeka cię scenka i rozmowa z Pythią. Niezależnie od dialogu, zostaniesz wyproszony z budynku i czeka cię ponowna rozmowa z Herodotosem. Misja zakończy się powodzeniem i zyskasz +2475 XP.

Prawda wyjdzie na jaw

Musisz dostać się do wyroczni i przesłuchać ją na osobności - O wizjach i wizjonerach - Solucja gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Musisz dostać się do wyroczni i przesłuchać ją na osobności. Musisz dotrzeć do domu Pytii, niedaleko Świętych Ziemi Apollina.

Miejsce jest dość dobrze strzeżone. Możesz spróbować się zakraść do komnat kobiety, lub wyeliminować wrogów i wtedy spokojnie udać się na spotkanie. Pomów z Pytią i wymuś, by podzieliła się informacjami. Następnie udaj się do Herodotosa i powiedz mu o wszystkim. Nagroda: +2475 XP.