Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Od dziś pracujesz dla mnie - trofeum w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Od dziś pracujesz dla mnie (czyli po angielsku You Workk for Me Now) to trofeum i osiągnięcie w Assassin's Creed Odyssey. Nasz poradnik pomoże ci je odblokować.

Na stronie jest opis odblokowania trofeum Od dziś pracujesz dla mnie (You Work for Me Now) gry Assassin's Creed: Odyssey. Osiągnięcie to przyznawane jest za zrekrutowanie dowolnego legendarnego NPC-a oraz za przydzielenie go do pracy na statku bohatera w roli przybocznego (porucznika).

Gra wyjaśni ci jak działa rekrutowanie nowych członków załogi do roli przybocznych (poruczników) niedługo po zdobyciu własnego statku i rozpoczęciu podróży do Megaris - Od dziś pracujesz dla mnie - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Gra wyjaśni ci jak działa rekrutowanie nowych członków załogi do roli przybocznych (poruczników) niedługo po zdobyciu własnego statku i rozpoczęciu podróży do Megaris. W trakcie jednej z rozmów Barnabas zasugeruje zrekrutowanie nowego łucznika i rozpocznie się quest Equal Employment Opportunity Program. Dla przypomnienia należy ogłuszyć jakiegoś przeciwnika zamiast wybierania wariantu zabicia go, a następnie podejść do leżącej na ziemi osoby i wcisnąć przycisk jej rekrutacji.

Od momentu odblokowania opcji rektutacji możesz rozglądać się za kandydatami - Od dziś pracujesz dla mnie - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Od momentu odblokowania opcji rektutacji możesz rozglądać się za kandydatami. Poszukiwana osoba musi mieć legendarny status, a więc być oznaczona złotym kolorem.

W wyszukiwaniu "kandydatów" może ci pomagać orzeł Ikaros. Skanuj wszystkich przeciwników w odwiedzanych lokacjach, a prędzej czy później natrafisz na złotego - przykład pokazuje obrazek. Złotym NPC-em może być np. dowódca fortu czy najemnik polujący na bohatera.

Wrogowie oznaczeni złotym kolorem są zazwyczaj bardzo wytrzymali i zajście ich od tyłu po to żeby ich ogłuszyć będzie niewystarczające - Od dziś pracujesz dla mnie - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Wrogowie oznaczeni złotym kolorem są zazwyczaj bardzo wytrzymali i zajście ich od tyłu po to żeby ich ogłuszyć będzie niewystarczające. Zacznij od zaopatrzenia się w zdolność Spartański kopniak - to jedna z umiejętności 1. poziomu.

Zaatakuj złotego przeciwnika i osłab go na tyle żeby pozostało mu bardzo niewiele punktów zdrowia. Użyj wtedy Spartańskiego kopniaka, dzięki czemu przeciwnik zostanie ogłuszony i upadnie na ziemię. Możesz już podejść do pokonanego złotego NPC-a i wcisnąć przycisk jego rekrutacji.

Pozostało ci już tylko przejście do zakładki Statek (Ship) i ustawienie zrekrutowanej złotej osoby jako specjalnego przybocznego (Lieutenant) - Od dziś pracujesz dla mnie - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Pozostało ci już tylko przejście do zakładki Statek (Ship) i ustawienie zrekrutowanej złotej osoby jako specjalnego przybocznego (Lieutenant).