Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prędkość taranowania - trofeum w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na stronie jest opis odblokowania trofeum Prędkość taranowania (Ramming Speed) gry Assassin's Creed: Odyssey. Osiągnięcie to przyznawane jest za przepołowienie dowolnego innego statku. Nie jest ono bardzo trudne, lecz wymaga podjęcia dość specyficznych działań.

Trofeum to możesz odblokować nawet jeszcze w trakcie zaliczania pierwszych samouczków na morzu niedługo po tym jak przejmiesz kontrolę nad okrętem Adestria - Prędkość taranowania - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Trofeum to możesz odblokować nawet jeszcze w trakcie zaliczania pierwszych samouczków na morzu niedługo po tym jak przejmiesz kontrolę nad okrętem Adestria.

Musisz zaatakować dowolny inny okręt i osłabić go na tyle żeby pozostała mu minimalna ilość energii.

Nie kontynuuj atakowania wrogiego okrętu ani nie podejmuj próby abordażu - Prędkość taranowania - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Nie kontynuuj atakowania wrogiego okrętu ani nie podejmuj próby abordażu. Zamiast tego nakieruj Adestrię na boczną część osłabionego statku. Niedługo przed dopłynięciem do niego przytrzymaj przycisk staranowania wrogiej jednostki pływającej (Ram). Powinna ona zostać przepołowiona, dzięki czemu zdobędziesz osiągnięcie.