Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Anais - Romanse w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Anais to to kobieta dostępna w grze Assassin's Creed: Odyssey, występuje w misjach związanych z historią Old Flames burn brighter. Gra pozwala na romans z tą postacią. Na stronie znajdziesz kompletne informacje gdzie znaleźć Anais oraz jakie kroki wykonać żeby nawiązać romans i przespać się z kobietą.

Romans z Anais jest dostępny zarówno dla Alexiosa jak i dla Kassandry. W obu przypadkach wykonuje się te same czynności, które opisaliśmy poniżej.

Krok 1 - Spotkanie starej miłości

Kobietę odnajdziesz na samym początku zadania Where We Left Off - Anais - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Kobietę odnajdziesz na samym początku zadania Where We Left Off. Misja ta rozpocznie się od rozmowy z nią. Już w pierwszym dialogu możesz pokusić się o dwa komplementy prowadzące do romansu.

Oba dialogi są zaznaczone ikoną serca - Anais - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Oba dialogi są zaznaczone ikoną serca. Jeśli jednak ich nie wykonasz nadal będziesz mieć szanse na romans, w późniejszych opcjach dialogowych.

Krok 2 - Romantyczny prezent

W trakcie zadania Where We Left Off udasz się ze swoją wybranką na plaże - Anais - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W trakcie zadania Where We Left Off udasz się ze swoją wybranką na plaże. Twoim zadaniem będzie zdobycie dla niej muszli. Możesz potraktować to jako romantyczny prezent i wręczyć jej muszlę wraz z romantycznym komplementem.

Krok 3 - Nagroda za uratowanie syna

W trakcie zadania Unplanned Parenthood poznasz lepiej syna swojej wybranki - Anais - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W trakcie zadania Unplanned Parenthood poznasz lepiej syna swojej wybranki. Jednak przez spędzeniem z nim czasu musisz porozmawiać z ukochaną. W trakcie tego dialogu ponownie będziesz mógł z nią poflirtować.

Krok 4 - Obietnica wsparcia

W ostatnim zadaniu - A Night in Tegea - masz dwie szansa na romansowanie z Anais - Anais - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W ostatnim zadaniu - A Night in Tegea - masz dwie szansa na romansowanie z Anais. Na samym początku zadania oraz na jego końcu pojawią się dwie opcje zaznaczone ikoną serca. Ostatecznie romans zakończy się obietnicą wsparcia dla kobiety i jej synka.

Jeśli wyszkolisz młodego na wojownika, Anais skreśli wasz związek i powie Ci, że chce, abyście byli "tylko przyjaciółmi".