Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Xenia - Romanse w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Xenia to przywódczyni grupy piratów w grze Assassins Creed: Odyssey - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Xenia to przywódczyni grupy piratów w grze Assassin's Creed: Odyssey. Bohater może spotkać się z nią na wyspie Keos i zająć się odnajdywaniem artefaktów na bazie otrzymywanych od niej map skarbów. Na stronie znajdziesz kompletne informacje gdzie znaleźć Xenię oraz jakie kroki wykonać żeby przespać się z Xenią.

Krok 1 - Pierwsze spotkanie z Xenią

1 - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Xenia zamieszkuje wraz z piratami małą wyspę Keos, która wchodzi w skład archipelagu Wysp Piratów (Pirate Islands) i sąsiaduje z regionem Attika - wyspę tę pokazuje obrazek 1 - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Xenia zamieszkuje wraz z piratami małą wyspę Keos, która wchodzi w skład archipelagu Wysp Piratów (Pirate Islands) i sąsiaduje z regionem Attika - wyspę tę pokazuje obrazek 1.

Spotkanie się z Xenią jest częścią zadania głównego wątku fabularnego Island of Misfortune dotyczącego odnalezienia Myrrine. Odnajdziesz ją wewnątrz świątyni Ateny (Temple of Athena Nedousia) na wyspie. W ramach głównej misji musisz zapłacić Xenii 15000 drachm w zamian za posiadane przez nią informacje, przy czym możesz wcześniej wykonać kilka opcjonalnych zadań, które pomogą w zebraniu w tak dużej ilości złota.

Krok 2 - Wykonanie pierwszych zadań dla piratów

Xenia nie zleci ci od razu misji poszukiwań skarbów - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Xenia nie zleci ci od razu misji poszukiwań skarbów. Zajmij się w rezultacie innymi pobocznymi questami powiązanymi z piratami. Najważniejsze z nich to Red in the Wreckage, które dotyczy odnalezienia zaginionego ładunku. Misja ta doprowadzi Cię do wyspy Lestris gdzie rozpoczyna się nowy quest Lost and Found. W ramach zaliczania tego questu pomóż kapitanowi Gotarzesowi pokonując jego zbuntowaną załogę i następnie przewożąc go statkiem na Keos.

Xenia będzie bardzo zadowolona z faktu uratowania Gotarzesa. W miejscu gdzie stoi Xenia powinien pojawić się znacznik questu Bird of a Feather - to pierwsza misja poszukiwań skarbów otrzymywana od Xenii. Jeśli nie widzisz tego znacznika to wykonaj kolejne zadania powiązane z piratami z Keos.

Krok 3 - Odnalezienie pięciu skarbów dla Xenii

Xenia zleca w sumie 5 zadań poszukiwań skarbów - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Xenia zleca w sumie 5 zadań poszukiwań skarbów. Są to questy Birds of a Feather, Sacred Vows, She Who Controls the Seas, Throw the Dice (w ramach tego jednego questu zdobywa się dwa artefakty) oraz Priceless Treasure. W każdej z tych misji należy odnaleźć skarb i z pomocą przychodzą otrzymywane mapy skarbów lub wskazówki od samej Xenii czy innych piratów. Questy odnajdywania skarbów opisaliśmy na stronie Poszukiwanie skarbów dla Xenii w naszym poradniku.

Za każdym razem gdy powrócisz z nowym skarbem do Xenii możesz wybrać w trakcie rozmowy opcję dialogową oznaczoną ikoną serca. Przykład takiego wariantu dialogowego pokazuje obrazek. Pilnuj się żeby wybrać taki właśnie wariant dialogowy.

Krok 4 - Finałowe spotkanie z Xenią

2 - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Po tym jak powrócisz z ostatnim skarbem do Xenii raz jeszcze wybierz opcję dialogową oznaczoną serduszkiem - Xenia - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po tym jak powrócisz z ostatnim skarbem do Xenii raz jeszcze wybierz opcję dialogową oznaczoną serduszkiem. Bohater prześpi się z Xenią.

Każdy z wymienionych powyżej questów nagradzany jest xp oraz złotem. Oprócz tego za ukończenie linii questowej Xenii odblokujesz osiągnięcie Wybieram życie pirata.