Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kiedy wybieramy stronę w konflikcie Sparty i Aten w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Akcja gry Assassin's Creed Odyssey rozgrywa się w trakcie trwania wojny peloponeskiej pomiędzy Spartą i Atenami. Na stronie informujemy czy bohater musi ostatecznie sprzymierzyć się z jedną z walczących nacji oraz jak wybiera się stronę konfliktu, której chce się udzielić wsparcia.

Główny bohater AC Odyssey pomimo tego, że urodził się jako Spartańczyk, w momencie rozpoczęcia gry jest misthiosem - Kiedy wybieramy stronę w konflikcie Sparty i Aten w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Główny bohater AC Odyssey pomimo tego, że urodził się jako Spartańczyk, w momencie rozpoczęcia gry jest misthiosem. Oznacza to, że jest on bezstronnym najemnikiem, który pomaga temu kto lepiej wynagrodzi go za jego pracę. Nie musisz ani na początku gry ani w żadnym z późniejszych rozdziałów podejmować decyzji w sprawie ostatecznego sprzymierzenia się z jedną z walczących ze sobą nacji. Możesz wykonywać questy oraz rozgrywać bitwy po stronie Aten lub po stronie Sparty w zależności od własnych preferencji oraz zaoferowanych nagród.

Każdy z regionów w świecie gry jest początkowo pod kontrolą Sparty lub Aten. W przykładzie z powyższego obrazka region (wyspa) Chios jest zarządzany przez Ateny - informację tę możesz odczytać po prawej stronie ekranu po tym jak kursor znajdzie się nad jakimś regionem.

Jeśli region w momencie rozpoczynania gry znajdował się pod kontrolą Sparty to zleceniodawcy questów w nim będą (poza ewentualnymi drobnymi wyjątkami) Spartanami, a jeśli był pod kontrolą Aten to będa oni Ateńczykami.

Dostateczne osłabieniewpływów nacji nad danym regionem odblokowuje możliwość rozegrania jednej z dwóch bitew trybu Podboju - możesz pomóc broniącej się nacji w utrzymaniu kontroli nad regionem lub atakującej nacji w przejęciu kontroli nad regionem - Kiedy wybieramy stronę w konflikcie Sparty i Aten w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Dostateczne osłabieniewpływów nacji nad danym regionem odblokowuje możliwość rozegrania jednej z dwóch bitew trybu Podboju - możesz pomóc broniącej się nacji w utrzymaniu kontroli nad regionem lub atakującej nacji w przejęciu kontroli nad regionem.

Niezależnie od wyniku bitwy możesz na nowo zacząć osłabiać ten sam region. Warto też zaznaczyć, że nawet jeśli kontrolę nad regionem przejmie nowa nacja to nie znikną z mapy znaczniki dostępnych pobocznych misji. Główne i poboczne zadania gry rozgrywane są niezależnie od Twoich poczynań w trybie Podboju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o trybie Podbój to zajrzyj na osobną stronę naszego poradnika.