Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Postacie historyczne w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

W grze Assassin's Creed Odyssey trafisz na kilka postaci historycznych. Część z nich występuje w misjach głównych, inne pojawiają się tylko w przypadku zadań pobocznych. Z niektórymi z bohaterów możesz nawet wdać się w romans. Na tej stronie zrobiliśmy listę postaci historycznych występujących w grze Assassin's Creed Odyssey, podaliśmy kim byli naprawdę i jaką rolę odgrywają w tej produkcji.

Alkibiades

W grze Assassins Creed Odyssey pojawia się postać Alkibiadesa, ateńskiego stratega - Postacie historyczne w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W grze Assassin's Creed Odyssey pojawia się postać Alkibiadesa, ateńskiego stratega. Do spotkania z nim dochodzi podczas przechodzenia misji głównych. W trakcie czwartego rozdziału gry przyjedziesz do regionu Attika. Tam rozpoczniesz quest nazwany Sympozjum Peryklesa (Perikles's Symposium). W trakcie misji trafisz do domu Peryklesa i Alkibiadesa. Tam dostaniesz misję podrzędną - Oliwa i miłość (Oil and Love). Wykonując tę misję dotrzesz do pomieszczenia, w którym Alkibiades zabawia się z innymi ateńczykami. W trakcie pierwszej rozmowy będziesz mogł zachować się jak na prawdziwego najemnika przystało bądź poflirtować z postacią.

Kim naprawdę był Alkibiades?

Alkibiades to ateński strateg, który mimo tego, że był dobrym politykiem i wodzem miał bardzo złą opinię. Był uznawany za osobę nierozważną, kochliwą, posiadającą wygórowane ambicję. Cechy te spowodowały, że miał wielu wrogów. W trakcie swojego życia zmienił nawet stronę dla której walczył, ale uzyskał przebaczenie od ateńczyków i powrócił do nich jako dzielny dowódca.

Jaką rolę Alkibiades odgrywa w grze?

Alkibiades występuje w grze Assassin's Creed Odyssey i w misjach głównych, i w pobocznych. Zleci ci on kilka misji - Handle with Care, Designated Rider, Rock Hard, Across the Border i Happily Ever After?. W przypadku misji głównych pojawia się on ponownie w ósmym rozdziale gry, towarzyszy ci w drodze na Olimpiadę.

Z Alkibiadesem możesz wdać się w długi romans - Postacie historyczne w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Z Alkibiadesem możesz wdać się w długi romans. Twoja postać może przespać się z nim po wykonaniu praktyczne każdego questa dla niego. Dokładny opis romansu z tą postacią znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

link do strony: Romanse - Alkibiades

Demokryt

W grze Assassins Creed Odyssey poznasz postać Demokryta - Postacie historyczne w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W grze Assassin's Creed Odyssey poznasz postać Demokryta. Aby spotkać Demokryta musisz do niego podejść i z nim porozmawiać. Wiąże się to z rozpoczęciem misji pobocznej. Demokryt czeka na ciebie w regionie nazwanym Achaia po zakończeniu misji głównej Dług do spłacenia (A Debt to Pay).

Kim naprawdę był Demokryt?

Demokryt to " roześmiany filozof", podróżnik i naukowiec. Jak to starożytny uczony pracował w nad różnymi dziedzinami - fizyka, astronomia, medycyna, chemia itd.). Jego przydomek - "roześmiany filozof" - prawdopodobnie pochodził od jego dobrego humoru jednak niektórzy twierdzą, że był po prostu szalony.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie