Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co oznacza misthios w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Grając w produkcję o nazwie Assassin's Creed Odyssey wielokrotnie spotkasz się z określeniem "misthios". Obojętnie od tego czy grasz Kassandrą czy Alexios będziesz słyszał to słowo rozmawiając z różnymi ludźmi. Misthios to po prostu greckie określenie najemnika. Dzięki temu gra Assassin's Creed Odyssey nie musi skupiać się na płci twojej postaci. Większość ludzi, z którymi przyjdzie ci rozmawiać w grze, nie zwraca się do ciebie po imieniu, a właśnie określeniem misthios.

Słowo najemnik idealnie określa działania naszej postaci - Co oznacza misthios w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Słowo najemnik idealnie określa działania naszej postaci. Nasz bohater wykonuje różnego rodzaju zlecenia. Części z nich polega na osłabieniu pozycji przeciwnika jednak większą część z nich zajmują zadania, które mają wyposażyć naszego bohatera w większą ilość gotówki albo lepszy ekwipunek.

Grając w Assassin's Creed Odyssey trafisz jeszcze na kilka różnych greckich słów, których gra w żaden sposób nie tłumaczy. Drugim często pojawiającym się słowem jest malaka - przekleństwo. Odpowiednik słów: głupek, palant, klątwa.