Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak użyć pochodni w Asssasin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Pochodnia w Assassin's Creed: Odyssey przydaje się do rozświetlania ciemnych lokacji (np. jaskiń) oraz przede wszystkim do podpalania przedmiotów i wrogów. Na stronie są porady jak wyjąć pochodnię z inwentarza i kiedy bohater może tego dokonać.

1 - Jak użyć pochodni w Asssasins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Podstawową wiadomością jest to, że zawsze możesz skorzystać z pochodni - Jak użyć pochodni w Asssasins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Podstawową wiadomością jest to, że zawsze możesz skorzystać z pochodni. Dysponujesz nieograniczoną ich ilością. Nawet jeśli upuścisz lub zgubisz pochodnię to możesz bezproblemowo wyjąć z inwentarza kolejną.

W celu wybrania pochodni z inwentarza przytrzymaj prawy kierunek na krzyżaku kontrolera (tak samo się ją wybiera na PS4 i na Xboksie One).

Główne zastosowania dla pochodni to:

  1. Rozświetlanie jaskiń i innych słabo oświetlonych lokacji.
  2. Podpalanie skrzyń z zapasami (przykładową pokazuje obrazek I). Są one w fortach, obozowiskach i innych obiektach o charakterze militarnym. Przytrzymaj przycisk celowania, wyceluj w pochodnię i wciśnij przycisk rzutu żeby rzucić pochodnią w stronę skrzyni. Zniszczona skrzynia wojenna osłabi wpływy nacji w danym regionie.
  3. Podpalanie silosów (przykładowy pokazuje obrazek 2). To duże obiekty, ale tak samo możesz je niszczyć rzucając w nie pochodnią. Silos po chwili eksploduje i osłabione zostaną wpływy nacji w danym regionie.
  4. Podpalanie przeciwników oraz dzikich zwierząt.