Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przywódca Kultu Kosmosa - Czciciele Kosmosa w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Tożsamość Przywódcy Kultu Kosmosa poznacie właśnie na tej stronie poradnika i tym samym dowiecie się, jak ukończyć jeden z trzech głównych wątków fabularnych w Assassin's Creed Odyssey.

Ten rozdział odkrywa największy sekret w grze Assassin's Creed Odyssey. Przed tobą odpowiedź, kto jest liderem Czcicieli Kosmosa. Poniżej znajdziesz poważny spoiler, więc jeśli chcesz zostawić sobie niespodziankę dla siebie, przestań czytać dalszy tekst.

Tożsamość przywódcy Czcicieli Kosmosa

Liderem - Przywódca Kultu Kosmosa - Czciciele Kosmosa w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Liderem... Aspazja. Kobieta jest odpowiedzalna za wszystko, co dotknęło rodzinę twojej postaci. Aspazja w sprytny sposób lawirowała między wydarzeniami, by stać jak najdalej od podejrzeń. Gdy już znasz prawdę, możesz udać się na spotkanie z kobietą.

Rusz do siedziby Czcicieli - Przywódca Kultu Kosmosa - Czciciele Kosmosa w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Rusz do siedziby Czcicieli. Czeka cię bardzo interesująca wstawka filmowa, która nawiązuje do innych gier z serii. Spotkasz również samą Aspazję. Kobieta będzie tłumaczyła swoje postępki. Po rozmowie będziesz mógł podjąć decyzję. Możesz zgładzić kobietę za jej przewinienia, lub puścić ją wolno. Gdy zechcesz zabić Aspazję ta będzie się broniła - jednak walka z nią jest naprawdę prosta.

W obu przypadkach zniszczysz artefakt i zakończysz wątek Czcicieli Kosmosa.