Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A nuż to nóż - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum A nuż to nóż? (That's a Knife!) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za maksymalne ulepszenie noża Lary.

1 - A nuż to nóż - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Trofeum to jest nieco trudniejsze od dotyczących modyfikowania innych broni Lary, gdyż noża nie ulepsza się w standardowy sposób w obozowisku - A nuż to nóż - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Trofeum to jest nieco trudniejsze od dotyczących modyfikowania innych broni Lary, gdyż noża nie ulepsza się w standardowy sposób w obozowisku. Zamiast tego musisz zdobyć dwa ulepszenia dzięki postępom w grze.

Pierwsze ulepszenie możesz zakupić od handlarki na targu w Ukrytym Mieście. Dzielnica targowa jest w centralnej części miasta i rozpoznasz ją po żółtych płótnach przykrywających stragany. Ulepszenie kosztuje 2900 złota.

Drugie ulepszenie jest nagrodą za zaliczenie w Ukrytym Mieście pobocznego zadania Wstrzymanie wyroku (Stay of Execution) - A nuż to nóż - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Drugie ulepszenie jest nagrodą za zaliczenie w Ukrytym Mieście pobocznego zadania Wstrzymanie wyroku (Stay of Execution). Quest ten staje się dostępny po odblokowaniu górnego miasta w Paititi i jego pierwsza część dotyczy uratowania Hakana.