Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do Kuwak Yaku - Solucja Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz między innymi opis przejścia misji fabularnej "Gdzie radzą się bliźniaczki" gry Shadow of the Tomb Raider.

Na stronie jest opis ostatniej części przeprawy przez peruwiańską dżunglę w grze Shadow of the Tomb Raider. Lara i Jonah muszą dotrzeć do wioski Kuwak Yaku i w zrealizowaniu tego planu przeszkodzą im nowi członkowie Trójcy.

Zanim wyruszysz dalej sprawdź inwentarz Lary w obozowisku - dzięki pokonaniu obu jaguarów zdobyła Kamizelkę ze skóry jaguara (Vest of the Empress Jaguar) - Dotarcie do Kuwak Yaku - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Zanim wyruszysz dalej sprawdź inwentarz Lary w obozowisku - dzięki pokonaniu obu jaguarów zdobyła Kamizelkę ze skóry jaguara (Vest of the Empress Jaguar). Po założeniu jej przeciwnikom trudniej będzie dostrzegać bohaterkę. Warto ją od razu wybrać jeśli nie posiadasz lepszego stroju, bo wkrótce ci się przyda.

Kontynuuj podróż usuwając nową przeszkodę przy pomocy Jonaha. Bohaterowie za niedługo zbliżą się do tej części dżungli, którą wcześniej badałeś w pojedynkę. Ponowne odwiedzenie jej jest w pełni opcjonalne, aczkolwiek dzięki dysponowaniu czekanem mógłbyś teraz dotrzeć do kilku nowych skarbów i ukrytych obszarów.

Podróż do Kuwak Yaku zostanie przerwana wraz z natrafieniem na najemników Trójcy korzystających z pojazdu opancerzonego - Dotarcie do Kuwak Yaku - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Podróż do Kuwak Yaku zostanie przerwana wraz z natrafieniem na najemników Trójcy korzystających z pojazdu opancerzonego. Nie wychodź z ukrycia, bo Lara zostanie ostrzelana przez wóz APC i zginie na miejscu.

Zabij pierwszego przeciwnika, który zatrzyma się przy winoroślach i zacznij przemieszczać się powoli w stronę APC. Przejdź w lewo, doskocz do półki i złap od tyłu najemnika stojącego przy krawędzi.

Po bezpiecznym zbliżeniu się do pojazdu opancerzonego (od strony krzaków) załączy się krótki filmik - Dotarcie do Kuwak Yaku - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Po bezpiecznym zbliżeniu się do pojazdu opancerzonego (od strony krzaków) załączy się krótki filmik. Zaatakuj z zaskoczenia ostatnich przeciwników, dzięki czemu zagrożenie zostanie zneutralizowane (możesz w razie potrzeby zbadać poprzednią ścieżkę, która była w polu rażenia APC).

Wdrap się na wyższą skalną półkę. Gra wyświetli krótki filmik (nie ma on scenek QTE). Automatycznie zdobędziesz karabin szturmowy Vicar Mark II oraz pistolet AB .45.

Po wejściu do jaskini bohaterowie natrafią na barykadę, przy czym jest ona łatwopalna - Dotarcie do Kuwak Yaku - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Po wejściu do jaskini bohaterowie natrafią na barykadę, przy czym jest ona łatwopalna. Potrzebna ci będzie płonąca strzała. Strzały tego typu wytwarza się dzięki przytrzymaniu odpowiedniego przycisku (w okolicy do odnalezienia są potrzebne materiały), a wypuszcza wciśnięciem alternatywnego przycisku po wycelowaniu z łuku.

Bohaterowie wkrótce dotrą do Kuwak Yaku. Zalicz krótki zjazd po stromym zboczu żeby znaleźć się w wiosce i spotkać z Abby. Awansujesz do kolejnego etapu.