Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 17 września 2018

W grze Shadow of the Tomb Raider, po początkowych scenach, trafisz do lokacji nazwanej Peruwiańska dżungla. W niej będą czekać na ciebie dwa, pierwsze wyzwania. Nie należą one do skomplikowanych - będziesz musiał po prostu zbierać odpowiednie surowce. Surowce, zebrane podczas wykonywania wyzwań, możesz użyć do tworzenia ulepszeń.

Ostre pióro (Keep Calm and Carrion)

Wyzwanie to polega na zbieraniu piór kondora.

Pióra kondora znajdują się w gniazdach - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pióra kondora znajdują się w gniazdach. Gniazda znajdują się na dachach domków. Są mało widoczne wśród widocznych trzcinowych dachów. Możesz je również znaleźć wśród traw, na ziemi, przy drzewach.

Aby ukończyć wyzwanie Ostre pióro musisz zdobyć 3 pióra kondora - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Aby ukończyć wyzwanie Ostre pióro musisz zdobyć 3 pióra kondora.

High Diving

Wyzwanie to wymaga od gracza czterech perfekcyjnie wykonanych skoków do wody, jako, że nie są one nigdzie na mapie zaznaczone stworzyliśmy specjalny opis, aby ułatwić znalezienie wszystkich, czterech punktów.

1 - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

1.Pierwszy skok do wody wykonasz koło obozowiska Wild Jungle. Musisz dostać się na górę po skałach, a potem skoczyć z wyskokości do wody - Lara może uderzyć w kamienne schody, nie spowoduje to jej śmierci.

2 - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

2. Ten skok możesz wykonać koło obozowiska Temple Path. Musisz tam uważać, ponieważ, przy dużym rozbiegu, Lara zamiast wskoczyć do wody może odbić się od skał naprzeciwko.

3 - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

3. Koło Abandoned Village znajdziesz kolejny punkt do skoku.

4 - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

4. Ostatni punkt do skoku znajdziesz koło obozowiska Unuratu's Home. Tam aby dostać się do miejsca skoku musisz posiadać nóż i rozciąć nim zablokowane przejście.

Dunkin' Bones

To wyzwanie polega na otworzeniu zebraniu kilku szkieletów - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

To wyzwanie polega na otworzeniu zebraniu kilku szkieletów. Obszar, który obejmuje wyzwanie zaznaczyliśmy na screenie powyżej. Dzięki temu łatwiej będzie ci odnaleźć wszystkie obiekty.

W tym wyzwaniu musisz własnoręcznie zebrać szkielety przyczepione do skał - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W tym wyzwaniu musisz własnoręcznie zebrać szkielety przyczepione do skał. Musisz wbiec na nie Larą, a nie strzelać w nie za pomocą łuku bądź broni palnej.

Aby ukończyć wyzwanie musisz zdobyć 3 szkielety.

Spadające supełki (Dropping Decimals)

Aby rozpocząć wyzwanie Spadające supełki musisz aktywować pierwsze kipu. Jeśli tego nie zrobisz, wyzwanie nie rozpocznie się (nie oznaczy się na mapie). Kipu są rozłożone po całym mieście w lokacji The Hidden City. Opisaliśmy, więc dokładnie miejsca, w których znajdziecie kipu. Aby aktywować kipu musisz rzucić w niego czekanem. Dzięki temu zaczepi się i Lara będzie mogła go aktywować.

1 - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
2 - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
  1. Pierwsze kipu znajdziesz koło obozowiska Temple District.
  2. Drugie kipu odnajdziesz na południe od obozowiska Temple District. Będzie ono powieszone za schodami, koło domku. Znajduje się ono w okolicy monolitu.
  3. Ostatnie kipu znajdziesz koło obozowiska Abbadoned Village. Na zachodniej stronie miasta Patiti.
Aby ukończyć wyzwanie Spadające supełki musisz trzy razy poprawnie użyć kipu - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Aby ukończyć wyzwanie Spadające supełki musisz trzy razy poprawnie użyć kipu.

Zmiana pogody (Changing the Weather)

Aby rozpocząć wyzwanie Zmiana pogody musisz udać się w obszar zaznaczony na mapie powyżej - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Aby rozpocząć wyzwanie Zmiana pogody musisz udać się w obszar zaznaczony na mapie powyżej. Jeśli chcesz rozpocząć wyzwanie musisz zdobyć pierwszy jego element. Jeśli tego nie zrobisz, wyzwanie nie rozpocznie się (nie oznaczy się na mapie).

W wyzwaniu Zmiana pogody musisz chodzić po mieście i zestrzeliwać figury przedstawiające żaby - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W wyzwaniu Zmiana pogody musisz chodzić po mieście i zestrzeliwać figury przedstawiające żaby. Wiszą one przy domach mieszkańców. Mają one charakterystyczny fioletowy kolor.

Jeśli chcesz ukończyć wyzwanie nazwane Zmiana pogody musisz zestrzelić 5 żab - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Jeśli chcesz ukończyć wyzwanie nazwane Zmiana pogody musisz zestrzelić 5 żab. Na mapie znajduje się ich więcej, nie posłużą ci one jednak jako surowiec do ulepszeń.

O zmarłych mowa (Speak of the Dead)

Aby ukończyć to wyzwanie musisz wykonać wszystkie 4 krypty dostępne w lokacji The Hidden City - Wyzwania w Ukrytym Mieście | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Aby ukończyć to wyzwanie musisz wykonać wszystkie 4 krypty dostępne w lokacji The Hidden City. Dokładny opis każdej z krypt znajdziesz na poświęconej im stronie.