Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Latanie w WOW Battle for Azeroth World of Warcraft Battle for Azeroth poradnik, porady

Blizzard od dłuższego czasu nie udostępnia latania na początku nowego dodatku. W ten sposób wszyscy muszą przemierzać nowe tereny drogą lądową. Niemniej znamy już wymagania, jakie należy spełnić, aby w przyszłości móc szybować po wyspach wprowadzonych w Battle for Azeroth.

Na ten moment nie wiemy wraz z którą aktualizacją latanie zostanie odblokowane, ale już możemy działać, aby w przyszłości nie marnować czasu na spełnianie wymagań.

Pathfinder, Part One

Tak samo jak w Legionie, tak i w najnowszym rozszerzeniu podstawowym wymogiem jest zdobycie osiągnięcia Pathfinder, Part One - Latanie w WOW Battle for Azeroth - World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

Tak samo jak w Legionie, tak i w najnowszym rozszerzeniu podstawowym wymogiem jest zdobycie osiągnięcia Pathfinder, Part One. Obie frakcje mają praktycznie identyczne cele, które muszą osiągnąć, aby zdobyć to osiągnięcie:

  1. Horda musi ukończyć w Zandalar wszystkie trzy główne kampanie fabularne oraz dokończyć historię, zdobywając osiągnięcie Zandalar Forever. Do tego trzeba mieć zwiedzone wszystkie lokacje na wszystkich wyspach (dotyczy również Kul Tiras) oraz zdobyć reputację Reverded z każdą, dostępną w Battle for Azeroth frakcją.
  2. Przymierze z kolei ma za zadanie ukończyć swoje ścieżki fabularne głównej kampanii, co pozwoli otrzymać osiągnięcie Kul Tourist. Również i oni muszą odkryć na 100% wszystkie wyspy w Battle for Azeroth oraz zdobyć przynajmniej reputację Reverded ze swoimi frakcjami.

Ostatnie dwa wymogi również są wspólne dla obu stron konfliktu. Należy zrobić 100 różnych World Questów oraz wykonać dodatkową ścieżkę fabularną, War Campaign dla swojej frakcji. W ten sposób zdobędziemy osiągnięcie Ready to War.

Warto przy tym zaznaczyć, że Pathfinder, Part One jest osiągnięciem na całe konto. Oznacza to, że raz zdobyte będzie dostępne dla wszystkich postaci i to niezależnie od serwera.

Pathfinder, Part Two?

Zdobycie osiągnięcia Pathfinder, Part One zwiększy również naszą prędkość poruszania się na wierzchowcu na terenach Battle for Azeroth. Chociażby dlatego warto zainteresować się tematem. Poza tym, dalsze wymagania nie są jeszcze znane. Blizzard z czasem ogłosi, tak samo jak w przypadku Legionu, co trzeba zrobić, aby zdobyć osiągnięcie Pathfinder, Part Two.

Zakłada się bowiem (sama nazwa pierwszego osiągnięcia na to wskazuje), że tak jak przy poprzednim dodatku, tak i w Battle for Azeroth trzeba będzie zdobyć drugą część osiągnięcia, aby uzyskać możliwość latania. Na ten moment nie znamy jednak wymogów. Blizzard chce uniknąć sytuacji w której wszyscy wcześniej zdobędą wymagane osiągnięcia i od razu odblokują latanie. Dlatego teraz pozostaje nam po prostu czekać na dalsze informacje.