Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Przedmioty legendarne w Battle for Azeroth World of Warcraft Battle for Azeroth poradnik, porady

WOW Legion był rajem dla fanów zdobywania unikalnych przedmiotów. Blizzard udostępnił w poprzednim dodatku możliwość polowania na legendarny ekwipunek. Nie dość, że zapewniał lepsze statystyki, to gwarantował specjalne efekty, mające wpływ na naszą postać. Mowa tutaj o bonusach, dzięki którym zdolności stawały się w jakiś sposób silniejsze, czy otrzymywały dodatkową właściwość.

Szczegół tkwił w tym, że aby móc zbalansować rozgrywkę, każda postać mogła nosić jedynie dwa legendarne przedmioty - Przedmioty legendarne w Battle for Azeroth - World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

Szczegół tkwił w tym, że aby móc zbalansować rozgrywkę, każda postać mogła nosić jedynie dwa legendarne przedmioty. Czy tam mechanika przeszła do nowego dodatku?

Przedmioty legendarne a Battle for Azeroth

Blizzard potwierdził, że system zdobywania legendarnego ekwipunku z Legionu nie przechodzi do Battle for Azeroth. Oznacza to, że poprzedni sprzęt gracze zachowają, ale na terenach nowego rozszerzenia nie zdobędziemy ekwipunku tego typu.

Deweloperzy zdecydowali, że nie chcą w Battle for Azeroth losowości, z jaką związane były przedmioty legendarne. Zamiast tego stawiają na danie graczom możliwości modyfikowania swojego sprzętu i decydowania o jego właściwościach. Stąd decyzja o wprowadzeniu Azerite Armor, które sprawdza się według twórców zdecydowanie lepiej. Azeroth Armor to części zbroi, które zasilamy mocą Azerite - surowca, który zwiększa nasz Artefact Power. Gdy zwiększamy więc poziom Hearth of Azeroth, możemy w ten sposób zasilać (ulepszać) nasz ekwipunek, który dzięki temu nabywa nowe umiejętności.