Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gdzie jest Thrall w WOW Battle for Azeroth? World of Warcraft Battle for Azeroth poradnik, porady

Najbardziej rozpoznawalny ork z uniwersum Warcraft aktualnie nie bierze udziału w wydarzeniach związanych z Battle for Azeroth. Po pokonaniu Garrosha żywioły odwróciły się od szamana, przez co jego moc znacznie osłabła. Sytuacji nie poprawił fakt utraty broni, Doomhammera, którą w trakcie Legionu władał gracz, jeśli grał enhancement shamanem.

Gdzie zatem ukrywa się Thrall w Battle for Azeroth?

Były warchief Hordy wrócił do swojej rodziny i postanowił skupić się na wychowaniu swojego syna, Duraka. Na ten moment nie ma dalszych informacji, jakoby ork miał powrócić i odegrać w dodatku ważniejszą rolę. Pierwotnie jednak wszystko wyglądało inaczej.

Thrall w sławnej cutscence po pokonaniu Garrosha. - Gdzie jest Thrall w WOW Battle for Azeroth? - World of Warcraft Battle for Azeroth - poradnik do gry
Thrall w sławnej cutscence po pokonaniu Garrosha.

Thrall stracił głos

Thrall miał pojawić się w Legionie, ale przez problemy zdrowotne Chrisa Metzena (podkładał glos Thrallowi), zmieniono plany i ostatecznie Sylvanas odprawiła ceremonię pożegnania Vol'jina. Przez cały poprzedni dodatek praktycznie nie spotykamy naszego szamana i nie wiadomo, czy również w Battle for Azeroth się to zmieni. Chris Metzen opuścił bowiem szeregi Blizzarda, przez co zielony ork "stracił swój głos".

Przyszłe aktualizacje pokażą, czy Thrall będzie uczestniczył w historii, bo na ten moment według fabuły nie udziela się w konflikcie pomiędzy Przymierzem, a Hordą. Fani spekulują jednak, że może dojść do powtórki z Garroshem. Thrall miałby objawić sie w krytycznym momencie i powstrzymać Sylvanę.